Kommentaar

Peeter Võsa | Nad panevad su kinni! (147)

Peeter Võsa, teleajakirjanik ja Keskerakonna liige, 27. november 2017 17:36
Foto: Robin Roots

Meenutades Eesti filmiklassikat, tahan ma Katrin Lusti poole pöörduda linateoses „Mehed ei nuta“ kõlanud kuulsa fraasiga: „Nad panevad su kinni!“. Ma tõepoolest arvan nii, et nad panevad Katrin Lusti kinni. Kui mitte otse vangikongi rooja sisse lutikatele pureda, siis Kolgata tee on Sind ees ootamas, kallis kamraad. Igal asjal on oma hind ja see nõutakse meilt sisse.

Pedofiilide püüdmine on tänapäeval sama moes kui pedofiilia ise. Ja selles ei ole midagi pelutavat, kui ühiskonna silmapaistvaimad liikmed värskete moevooludega kaasas käivad. Mitte pelgalt ei tolereeri neid, vaid lausa propageerivad ning praktiseerivad. Mood teadupärast nõuab aga ohvreid.

Mul ei ole kodus telekat ja nüüdseks olen telekavahtimise pahest vabanenud. Mis muidugi ei tähenda, et mul muid pahesid olla ei võiks. Ka ei tähenda see ilmtingimata, et ma uudiste või maailma asjadega kursis ei oleks. Lihtsalt aja kokkuhoiu mõttes on arukam telekast loobuda. Kõigi Katrin Lusti tegemistega ma kursis ei ole, aga kõmulisemad lood jõuavad tahes-tahtmata enamiku inimesteni.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.10.2018
TOP 5 VIDEOT | Peeter Võsa: kui esimene „Võsareporter” valmis oli, sain aru, et sellest tulebki Kanal 2 number üks saade

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee