Administratsioon

Erik Heinsaar
Juhatuse esimees
Priit Kuuseorg
Äriarendusjuht
Erle Oolup
Finantsjuht
+372 614 4010
erle.oolup@ohtuleht.ee
Maria Eero
Juhatuse assistent
+372 614 4085
maria.eero@ohtuleht.ee

Toimetus

Martin Šmutov
Peatoimetaja
Anu Saagim
Loovjuht

Uudistetoimetus (uuriv)

Jaan Väljaots
Uuriva toimetuse juht / peatoimetaja asetäitja
Siim Randla
Toimetaja
+372 614 4054
siim.randla@ohtuleht.ee
Tõnis Erilaid
Toimetaja
Evelin Kivimaa
Toimetaja
Aadu Hiietamm
Välisuudiste toimetaja
Juhan Haravee
Reporter
Katrin Helend-Aaviku
Reporter
Margus Järv
Reporter
Asso Ladva
Reporter
Arno Põder
Reporter
Küllike Rooväli
Reporter
Kristiina Tilk
Reporter
Arvo Uustalu
Reporter

Uudistetoimetus (päevauudised)

Dannar Leitmaa
Päevauudiste ja veebikeskkondade juht
Triinu Laan
Päevatoimetaja
+372 614 4013
triinu.laan@ohtuleht.ee
Gerly Mägi
Päevatoimetaja
+372 614 4013
gerly.magi@ohtuleht.ee
Annika Erg
Reporter
Greete Kõrvits
Reporter
Piret Kütt
Reporter
Anett Rannamets
Reporter
Silja Ratt
Reporter
Marvel Riik
Reporter
Maria Rozbaum
Reporter
Maarit Stepanov
Reporter
Liis Vaksmann
Reporter
Kristel Veerus
Reporter
Kristjan Väli
Reporter
Silja Paavle
Tervist24.ee vastutav toimetaja
Katrin Rohtla
Naisele.ee vastutav toimetaja
Vidrik Võsoberg
Mehele.ee vastutav toimetaja
Kristin Aasma
Moderaator
Sten Kohlmann
Multimeedia toimetaja
Kaspar Käänik
Esikülje toimetaja
Piret Pappel
Korrektor-keeletoimetaja
Eiris Teeveere
(Lapsehoolduspuhkusel)

Arvamustoimetus

Laur Uudam
Arvamustoimetaja
+372 614 4028
laur.uudam@ohtuleht.ee
Elis Kusma
Toimetaja
+372 614 4028
elis.kusma@ohtuleht.ee

Elu toimetus (uuriv)

Katrin Roht
Elu toimetuse juhataja
+372 614 4058
katrin.roht@ohtuleht.ee
Kersti Eero
Toimetaja
Kais Allkivi
Toimetaja
Marko Kadanik
Toimetaja
Ele Kalda
Toimetaja
Rainer Kerge
Toimetaja
Ia Mihkels
Toimetaja
Sander Salvet
Toimetaja
Aigi Viira
Toimetaja
Jaanus Kulli
Reporter
Henry Linnard
Reporter
Sirje Presnal
Reporter

Elu toimetus (päevauudised)

Katharina Toomemets
Päevauudiste juht
Terttu Jazepov
Reporter
Keit Paju
Reporter
Triin Tael
Tõlkija
Jaanika Vilipo
Reporter

Sporditoimetus

Siim Kera
Juhataja
+372 614 4066
siim.kera@ohtuleht.ee
Henry Rull
Ajakirja Basketball peatoimetaja
Ville Arike
Reporter
Jarmo Jagomägi
Reporter
Karl Erich Juhkami
Reporter
Ats Kuldkepp
Reporter
Mart Treial
Reporter
Deivil Tserp
Reporter
Kaarel Täll
Reporter

Video- ja fototoimetus

Geidi Raud
Juhataja
Stanislav Moškov
Fotograaf-fototoimetaja
Martin Ahven
Fotograaf
Tatjana Iljina
Videograaf
Tiina Kõrtsini
Fotograaf
Aldo Luud
Fotograaf
Eda Meresmaa
Fotoarhivaar
+372 614 4024
eda.meresmaa@ohtuleht.ee
Jörgen Norkroos
Videograaf
Robin Roots
Fotograaf
Alar Truu
Fotograaf

Keeletoimetus

Maire Weingarten
Vanemkorrektor-keeletoimetaja
Viivi Dengo
Korrektor-keeletoimetaja
+372 614 4071
viivi.dengo@ohtuleht.ee
Gerda Kärner
Korrektor-keeletoimetaja
+372 614 4071
gerda.karner@ohtuleht.ee
Meeli Parijõgi
Korrektor-keeletoimetaja

Tehniline keskus

Raivo Rauts
Tegevtoimetaja
+372 614 4097
raivo.rauts@ohtuleht.ee
Risto Mandre
Peakujundaja
Lauri Lepp
Küljendaja
+372 614 4081
lauri.lepp@ohtuleht.ee
Toivo Luht
Küljendaja
+372 614 4084
toivo.luht@ohtuleht.ee
Egert Pinn
Küljendaja
+372 614 4084
egert.pinn@ohtuleht.ee
Lauri Rauam
Küljendaja
+372 614 4081
lauri.rauam@ohtuleht.ee
Indrek Siiak
Küljendaja
+372 614 4081
indrek.siiak@ohtuleht.ee
Liivi Tantaal
Küljendaja

Reklaamiosakond

Rismar Marmor
Reklaamidirektor
Meelis Linke
Printmeedia müügijuht
+372 614 4188
meelis.linke@ohtuleht.ee
Rene Pello
Erilahenduste müügijuht
Meelis Virkus
Veebireklaami müügijuht
Reet Murel
Reklaamitoimetaja
+372 614 4121
reet.murel@ohtuleht.ee
Merle Kuuse
Reklaamitoimetaja
+372 614 4104
merle.kuuse@ohtuleht.ee
Kerda Mets
Reklaamitoimetaja
Marek Roomets
Kampaaniameister
Kaire Lind
Teostusgrupi juht
+372 614 4047
kaire.lind@ohtuleht.ee
Liina Metsküla
Sisuturunduse projektijuht
Assol Aru
Projektijuht
+372 614 4042
assol.aru@ohtuleht.ee
Rachel Branten
Projektijuht
Kaspar Kaljuste
Projektijuht
Kristi Kasari
Projektijuht
Liina Kolk
Projektijuht
Marko Kross
Projektijuht
+372 614 4107
marko.kross@ohtuleht.ee
Kristi Kõll
Projektijuht
+372 614 4046
kristi.koll@ohtuleht.ee
Marge Martjan
Projektijuht
Risto Peterson
Projektijuht
Marko Tiidelepp
Projektijuht
Kalev Rodima
Disainer
+372 614 4076
kalev.rodima@ohtuleht.ee
Kairi Steinfeld
Disainer

Leviosakond

Maarek Järvsoo
Turundus- ja levidirektor
Pelle Liive
Müügijuht
+372 614 4005
pelle.liive@ohtuleht.ee
Pille Ende
Müügijuht
+372 614 4004
pille.ende@ohtuleht.ee
Pille Lutter
Müügiesindaja
+372 614 4145
pille.lutter@ohtuleht.ee
Anna Junolainen
Telemarketingi agent
Helle Jürisson
Telemarketingi agent
Kai Kuivjõgi
Telemarketingi agent
+372 6144 099
kai.kuivjogi@ohtuleht.ee
Juta Kõverjalg
Telemarketingi agent
Merike Toomsalu
Telemarketingi agent
Laide Vahter
Telemarketingi agent
+372 614 4059
laide.vahter@ohtuleht.ee
Anne Õunapuu
Telemarketingi agent
+372 614 4109
anne.ounapuu@ohtuleht.ee

Raamatupidamine

Grete Mälton
Raamatupidaja
+372 614 4006
grete.malton@egrupp.ee
Katre Saar
Raamatupidaja
+372 669 8075
katre.saar@egrupp.ee

Turundusosakond

Berit Oll
Turundusjuht
+372 614 4093
berit.oll@ohtuleht.ee
Sten-Erik Unt
Veebiturundusjuht
+372 614 4049
sten.unt@ohtuleht.ee
Laura Burtseva
Sotsiaalmeedia toimetaja

IT osakond

Urmas Talivee
IT juht
Armand Karjatse
Veebiarendaja
Kaarel Vulla
Veebiarendaja

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis