Foto: Envato Elements
Sisuturundus
8. veebruar 2024, 15:26

BARBORA – soodne ja mugav pood otse Sinu taskus

Kas oled kunagi mõelnud, kui palju aega ja vaeva võtab igapäevane poeskäik? Kuid mis siis, kui sul oleks võimalus kõik vajaminevad tooted saada mugavalt ja kiirelt otse koju kätte? Just selle võimaluse pakub sulle BARBORA, mis muudab ostlemise lihtsaks ja nauditavaks kogemuseks.

Juba alates 2018. aastast Eesti turul tegutsev BARBORA pakub mitte ainult laia valikut soodsaid tooteid, vaid ka kõige kiiremat kohaletoimetamisteenust. BARBORA tellimisaken on ühetunnine, kusjuures kui kaup tellida aegsasti, jõuab tellimus vabade kohaletoimetamise aegade olemasolul kohale juba samal päeval. Ja teadagi, kiirus on tänapäeval kulleriteenuse puhul võti ning BARBORA teab seda hästi.

Aga mis on kõige parem? BARBORA ei anna kiiruses järele taskukohasuse arvelt. E-poe kullerteenuse hinnatase alustab vaid 0.99 eurost ning tellides perele kogu nädala ostukorvi BARBORAST, kus summa ületab 59,99 eurot, on kohaletoomine tasuta. Ka uuele kliendile on kolme esimese tellimuse kohaletoimetamine tasuta.

BARBORA äpp – palju enam kui lihtsalt rakendus

BARBORA äpp on pood sinu taskus. Äpis saad teha oste kiiresti ja mugavalt, olles kus iganes, olgu see siis loodust nautides või tööpausil olles. Äpp võimaldab sul hoida kokku väärtuslikku aega ning teha vajalikud ostud juba enne, kui jõuad koju. Ja kui oled näiteks arvutis olles tooted juba ostukorvi kuhjanud, kuid ei jõua tellimust vormistada, pole probleemi – saad seda äpis jätkata.

  • Soodsad pakkumised. BARBORA äpis on võimalik vaadata kõiki nädalapakkumisi. Registreerides BARBORA e-kaupluses AITÄH püsikliendikaardi on võimalik nautida aga veelgi suuremaid allahindlusi.

  • Jälgi oma tellimust reaalajas. Rakenduses näed kulleri täpset asukohta ja samuti edastatakse tellimuse staatus SMS-i teel.

  • Planeeri oma oste. Telefonirakenduses võimalik näha oma ostuajalugu, planeerida kulusid ja vältida seetõttu ka impulssoste, mis poodi minnes on kiired tekkima.

  • Ostle soodsalt. BARBORA e-poe ostukorv on üks Eesti soodsamaid.

BARBORA – pereemade lemmik

Statistika näitab, et just pereemad on avastanud BARBORA võlud, kuid teenus on mugav ja kasulik kõigile, kes hindavad aega ja hoolitsevad mugavuse eest. BARBORA e-poes on väga lai tootevalik alates toiduainetest kuni mähkmeteni ja kodukeemiani, mistõttu eriti mugav on just suured mahukaubad nagu mähkmepakid ja WC-paberirullid lasta koju tellida kulleriga.

BARBORA teenindab hetkel Tallinnat ja Tallinna ümbrust ning samuti Tartut ja Pärnut ning nende lähialasid, kuid e-pood töötab selle nimel, et oma teeninduspiirkonda veelgi suurendada!

Vali BARBORA ja naudi mugavat ja kiiret ostlemist, ilma et peaksid kodust lahkuma!