Sisuturundus
10. november 2023 10:09

Säästa targalt! Kliendilehed.ee näitab klikiga ära, kus on parasjagu meelepärase toidu- või ehituskauba kõige soodsam hind

Praeguste hullumeelsete hindade juures tasub kindlasti olla kursis, kus on parim hind kõige esmasemal – toidul, ja ka kõigel sellel, mis majapidamist puudutab. Mõistlik on kord nädalas teha üks suurem ost, et külmkapis oleks olemas kõik vajalik. Kui plaanid teha sel nädalal kindlalt oma lemmikkala, piisab vaid paarist klikist, et teada saada, kust seda parasjagu soodsaima hinnaga saab. Kliendilehed.ee aitab leida ka hetkel kõige rohkem allahinnatud ehituskauba.

Kliendilehed.ee lehelt leiad just sulle vajaliku toote otsingusse sisestamisega kõik hinnad kokku kaheksa toidukaupluse keti võrdlusest ja kuue ehituspoe valikust.

Aja- ja rahavõit on elustiili küsimus

Ka ehituse puhul on kõik vajalikud vahendid, sh sisustustooted Kliendilehtede abil väga hea hinnaga kiiresti leitavad, mis tähendab, et ei pea mööda ehituspoode pikki päevi ringi käima ja pealekauba saab remont ka soodsamalt tehtud! Ideaalne viis majapidamise värskendamiseks nii, et raha ja aega jääks ka millekski muuks. Kliendilehed.ee on suureks abiks kõigile, kes soovivad nii remondi- kui toidukuludega mõistlikult majandada, et lubada endale ka erinevaid hobisid, reisimist ja muud meelelahutust.

Veeb on ka ääretult kasutajamugav – otsinguga saad kõik tooted, mille vastu sul konkreetne huvi on, kiirelt üles leida. Kliendilehed.ee on ka ajakohane – uued toidupakkumised ilmuvad igal nädalal ja ehitusvaldkonna parimad sooduspakkumised ilmuvad samuti tihti.

Näiteks Espakist saab praegu uue dušisegisti 258 euro asemel 195 euroga. Ja seda sadade teiste soodustuste seast! Ka väiksemate ostuotsuste puhul võib säästa, näiteks novembri keskpaigani on Selveris Jacobs Crema kohvioad (1 kg) langetanud lausa pool oma hinnast.

„Kliendilehed.ee aitab igal inimesel oma ostuotsused rohkem läbi mõelda. Tänaste kallinevate hindade juures on selline „abimees“ väga vajalik. Meie veebi suur eelis on see, et kasutaja saab suuremate toidu- ja ehituspoodide parimate sooduspakkumiste info kõik ühest kohast. Nii säästab ta lisaks rahale ka aega, kuna ei pea sooduspakkumisi otsima erinevate poodide veebilehtedelt või sirvima paberkatalooge.“Kliendilehed.ee turundusjuht Doris Piho

Lisandväärtusena leiab kasutaja veebist retsepte soolaste ja magusate roogade jaoks. Nii et tegelikult võib kogu toidulaua valik sõltuda Kliendilehtede veebist.

Liitu ka Kliendilehed.ee uudiskirjaga, et olla kursis parimate pakkumistega! Liitujate vahel loositakse välja 50 euro väärtuses kinkekaart. Võitja saab ise valida, millise poe kinkekaarti ta eelistab. Valikus on: Selver, Rimi, Grossi, COOP, Bauhof, Espak, K-Rauta, Bauhaus.

Tee ülejäänud rahaga midagi targemat, kokka ja ehita juba täna soodsamalt!

Jälgi meid ka Facebookis!