Pea meeles, et vaagnapõhjalihaseid on vaja treenida. Foto: Vida Press
Keha
28. veebruar 2021 16:00

PAREMA ORGASMI NIMEL: 4 salajast harjutust vaagnapõhjalihastele (4)

Tugevad vaagnapõhjalihased aitavad saavutada paremaid orgasme ja  vähendavad ka pidamatust. Neid salajasi harjutusi võid teha igal pool ja  igal ajal!

Kui vaagnapõhjalihased kaotavad oma tugevuse, võivad tekkida ka juhuslikud lekked. Siin on vaagnapõhjalihaste treening samm-sammult:

• Alustage harjutuste tegemist selili. See teeb tõhusa pingutamise lihtsamaks.

• Lihaste leidmiseks alustage sellest, et pingutate pärakuümbruse lihaseid. Seejärel jätkake pingutamist tupe ja kusiti ümbruses. Säilitage pingutust, nagu hoiaksite midagi tupes. Tuharad ja reied peavad olema lõdvestunud. Hoidke pingutust kaks sekundit, seejärel lõdvestage kaks sekundit. Korrake nii mitu korda, kui jaksate.

• Tugevuspingutus. Pingutage vaagnapõhjalihaseid nii tugevalt, kui saate. Hoidke viis sekundit. Lõdvestage viis sekundit. Korrake 5–10 korda.

• Kestvuspingutus. Pingutage lihaseid keskmise tugevusega nii kaua kui suudate. Püüdke pingutust säilitada 60 sekundit. Tehke seda iga kord pärast tugevuspingutuse tegemist.

• Kiirpingutus. Pingutage võimalikult tugevalt kaks sekundit. Seejärel lõdvestage kaks sekundit. Tehke seda 5–10 korda päevas ja iga kord, kui tunnete, et lähenemas on aevastus või köha või kui miski ajab naerma.

 Allikas: Tena.ee