Sisuturundus
10. november 2023 13:42

Nutikas valik jõulupakki: mahlased FRANK Fruities vitamiinikommid

Otsid oma perele immuunsust ja organismi toetavat vitamiinipommi, mida saaks ampsata nagu mõnusat snäkki või hoida suus nagu mahlast puuviljakommi? Šveitsi ettevõte FRANK Fruities on leidnud nutika, maitsva ja tervisliku viisi vitamiinide ja toidulisandite võtmiseks. Samuti on jälle üks vahva jõulukingiidee olemas!

Kui organismi vitamiinide tagavarad hakkavad vähenema, võime märgata kehas erinevaid muutusi. Võivad ilmneda väsimus, energia puudus, töövõime langus, peavalu, liigesevalu, südamekloppimine. Märkad, et küüned on muutunud hapraks ja nahk kuivaks. Lisaks muutub keha vastuvõtlikumaks erinevatele nakkustele. Kuigi teame, et C-vitamiini leidub küll värsketes puu- ja köögiviljades, võib nende pikaajaline ladustamine ja transport vähendada selle imelise vitamiini sisaldust toitudes.

Kui tänapäeval enamus toidulisandeid sisaldavad rohkemal või vähemal määral siiski täiteaineid (tseulloos, laktoos, maltodekstriin) ja lisaaineid ning on kaetud kunstlikult värvitud kattega, mis ei ole alati tervislik valik, siis FRANK Fruitiese puuviljakommides ongi täite- ja lisaaineteks ehtsad puuviljad. Ja seda lausa üle ühe kilogrammi ühes purgis! Need on valmistatud üle 90% ulatuses puuviljadest ning neile ei ole lisatud suhkruid, säilitusaineid, želatiini, värvaineid ega plastikut – loodud teadlikule tarbijale, kes otsib puhtaid ja tervislikke vitamiiniallikaid.

Frank Fruities puuviljakommid aitavad ka eelseisvate pühade ajal säilitada oma kauni figuuri ja sobivad suurepäraselt jõulupakkide sisse! Võta osa Õhtulehe jõululoosist ja leia need ka enda kingikoti seest:

Lisaks on FRANK Fruities tooted julmusevabad, pole katsetatud loomade peal, ning enamus neist on ka vegansõbralikud. Kui võrrelda turul saadaval olevate kummikommilaadsete vitamiinidega, siis enamus neist on valmistatud üldjuhul želatiini ja/või glükoosisiirupi baasil ning maitsestatud erinevate lisaainete abil. FRANK Fruitiese puuviljakommid teeb aga kommideks õuntest saadud pektiin ning maitse annavad neile ehtsad puuviljad. Ehk võib öelda, et tegemist on niinimetatud jamavabade vitamiinidega.

FRANK Fruities vitamiinid eristuvad teistest turul olevatest toodetest mitmel viisil. Farmatseut ja FRANK Fruities toodete maaletooja Kristin jagab oma kogemust: „Apteegis töötades on tänapäeva teadlikule inimesele raske soovitada toodet, mis oleks täielikult lisaainetevaba. Hakkasin siis otsima, kas on vitamiinitooteid, kus pole mitte mingeid lisaaineid ja sees ainult head asjad. Nii leidsingi puuviljakommid FRANK Fruities, mis on rikastatud vitamiinide ja parimate toitainetega.“

Kuula lähemalt siit.

FRANK Fruities on võtnud puuviljade segamisel ja kontsentreerimisel kasutusele EcoCert sertifikaadiga tehnoloogia, mis säilitab puuviljade loomuliku maitse, magususe ja õrna pehme konsistentsi. Selle nimel tehakse kõvasti tööd, tagades, et need puuviljakommid maitseksid nagu päris puuviljad ja iga komm mõjuks nagu pehme mahlane suutäis. Puuviljasegu on rikastatud parimate vitamiinide ja mineraalidega, mille juures peetakse silmas rangeid toidu- ja ohutusstandardeid. Lisaks on tooted testitud allergeenide osas ning kolmandate osapoolte poolt sõltumatutes laborites. Maailma parimad vitamiinid on ju need, mida inimesed järjepidevalt kasutavad.

Uuringud näitavad, et üle poole vitamiinikuuridest jääb lõpetamata. Ei teata, kuidas võtta, millal võtta ja millega võtta. Lisaks tekitab apteegipilli moodi kibeda sisuga vidina neelamine nooremas põlvkonnas segaseid tundeid – tablette on ebamugav alla neelata ning pillides sisalduvad lisa- ja täiteained tekitavad organismis raskustunde. Meie toodetel on parimad koostisosad ja maitsekombinatsioonid, et tagada inimeste vitamiiniharjumuste kujunemine ja sellest kinnipidamine. Just nii lihtsalt võimaldamegi inimestel saavutada oma tervise eesmärke.

Valikus on Kid’s Multi lastevitamiinid, mis on kujundatud pisikesteks karukesteks, et neid oleks lihtne lapsele anda. Eraldi on saadaval naistele mõeldud Skin, Hair & Nails ning meestele Men’s Multi puuviljakommid toetamaks tervet nais- või meesorganismi.

Tootevalikust leiab veel Pump Iron rauapreparaadi, millel puudub metallimaitse. Help Gut aitab hoida korras soolestikku ning seeläbi tugevdab immuunsust. Samuti toimivad immuunsüsteemi toetavalt tsingiga rikastatud Boost Immunity puuviljakommid ja Energy & Metabolism aitab muuta toidu energiaks ning on rikastatud 11 erineva vitamiiniga.

Saadaval on ka erinevad komplektid, mis sobivad ideaalselt ka eelseisvaks jõulukingituseks või terve pere tervise toetamiseks. Üldiselt kestab üks vitamiinikuur olenevalt vajadusest paarist nädalast kuni mitme kuuni. Puuviljakomme tuleb tarbida vastavalt pakendil toodud juhistele, lastele olenevalt vanusest 1–2 ja täiskasvanutele 3–4 kommi päevas. Annustamist on väga lihtne korrigeerida vastavalt vajadusele ning nii saab igapäevase magusavajaduse asendada lihtsalt tervislike vitamiinikommidega.

Üks suur eelis on veel see, et FRANK Fruities võtmisel pole vaja vett peale lonksata ning toidukorrad ei mõjuta nende toimet. Need on kerged ja maitsvad, ideaalsed nii täiskasvanutele kui lastele. Neid võib süüa kui vahepala või snäkki ning võtta ka energiataseme taastamiseks pärast treeningut.

Hea teada: FRANK Fruities vitamiinid on pärjatud tiitliga „Great Taste Awards 2021“, mis tähendab, et need on maailma parima maitsega vitamiinid.

FRANK Fruities vitamiinid on saadaval hästi varustatud apteekides, erinevate edasimüüjate juures ja veebipoes www.yumtek.ee.