Sisuturundus
21. september 2023 17:57

Miks eelistada just vegantoidulisandeid? Kas selleks peaks olema vegan?

Vegantoidulisandite valimine ei tähenda, et peate olema vegan – selleks on ka muid häid põhjuseid.

Vegantoidulisandid on preparaadid, mis sisaldavad taimseid toitainete allikaid, nagu vitamiinid, mineraalid, antioksüdandid ja palju muud. Need on ideaalsed, kui teie toidus on midagi vajalikku puudu.

Mõned põhjused, miks valida vegantoidulisandid:

  • Need ei sisalda loomseid koostisosi, mis võivad põhjustada allergiat.

  • Tavaliselt on keskkonnasõbralikumad kui sünteetilised või loomsed toidulisandid.

  • Neil on täiendav kasu tervisele, näiteks seedimise parandamine, immuunsuse tugevdamine ning naha ja juuste heaolu turgutamine.

Vegantoidulisandite tüübid sõltuvad sellest, milliseid toitaineid soovite saada.

  • Vegan vitamiin-toidulisandid, mis sisaldavad organismi nõuetekohaseks toimimiseks vajalikke vitamiine, nagu B12 ning C ja D. Need aitavad vältida organismi vitamiinipuudust ja tugevdavad immuunsüsteemi.

  • Vegan mineraalsed toidulisandid, mis sisaldavad mineraale, nagu kaltsium, raud, magneesium ning mis on vajalikud näiteks tervete luude, hammaste ja närvisüsteemi jaoks. Need aitavad vältida aneemiat, osteoporoosi ja muid probleeme.

  • Vegan orgaanilised toidulisandid, mis toetavad meie tervist ja sisaldavad palju kasulikke aineid, näiteks vitamiinid, mineraalid ja antioksüdandid.

Just nüüd on õige aeg alustada immuunsüsteemi tugevdamist! Milliseid vegantoidulisandeid tasub varuda sügise saabudes?

Vegavero multivitamiini närimiskommid sisaldavad laia valikut erinevaid aineid. Nendes on annus C-, E-, B6-, A-, K1-, D3-, B12-vitamiini, niatsiini, foolhapet, biotiini, aga ka mineraalainet tsinki. Need 11 toitainet toetavad immuunsüsteemi, energiaainevahetust, terveid juukseid, nahka ja küüsi ning mitmeid muid olulisi kehafunktsioone.

Vegavero multivitamiini närimiskommid lastele sisaldavad laia valikut pere väiksematele sobivaid olulisi mikroelemente. Toidulisandis on A-, B6-, B12-, C-, D3-vitamiini, tsinki, kaltsiumi ja mangaani. Need 8 toitainet toetavad immuunsüsteemi ja energia ainevahetust, aga ka muid olulisi kehafunktsioone – täpselt nagu täiskasvanute eelpool mainitud toidulisandi puhul.

Vegavero orgaaniline Chaga on ideaalne tervise tugevdamiseks! See Chaga toodetakse Hiinas, kus sündis ravimseente traditsioon ja kus neid on sajandeid kasvatatud.

Vegavero oomega-3 õli on ideaalne mitmete tervisehädade vastu võitlemiseks. Sel on tõestatud toime südamele, ajule ja mälule, nägemisele ning kogu organismi arengule ja immuunsusele.

Vegavero vedel immuunsüsteemi toetaja lastele võiks leiduda (eriti sügistalvisel ajal) iga lapsevanema kapis. Siirup toetab laste immuunsust ning õunamaitse mekib hästi. Ideaalne abimees, et põnn ei tooks taas lasteaiast või koolist mõnda viirust koju.

Vegavero kompleks immuunsüsteemi toetamiseks võiks leida tee iga inimese koju, kes hoolib oma tervisest. Tegemist on loomuliku toega immuunsüsteemile, mida tasub turgutada praegusel viiruste hooajal.