Mihkel Talivee saatekülaliseks oli Kauri Pannas.

Video: Kuvatõmmis videost
WRC
15. november 2023 22:25

VIDEO | „WRC Tähtede Ralli“ | Kaardilugeja Kauri Pannas: Tänak on sõitjana olnud sel hooajal kõige stabiilsem sõitja

Autoralli MM-sarja hooaeg saab sel nädalavahetusel läbi ning ühes sellega avaldame viimase „Tähtede Ralli“ osa. Seekord oli külas Saaremaalt pärit kaardilugeja Kauri Pannas, kes on 2020. aasta ERC3 ja tunamullune juunioride klassi Euroopa meister.

Rääkisime MM-sarja hooaja viimasest etapist, kuid arutasime ka järgmise aasta üle:

  • Ükski Toyota sõitja pole kunagi Jaapani rallit võitnud. Kas nüüd võiks see õnnetu seeria lõppeda?

  • Kas uuel hooajal on konkurentsivõimelised vaid Toyota ja Hyundai, kuhu teadupoolest Ott Tänak naaseb?

  • Tänakul on olnud keeruline hooaeg, kuid Pannas usub, et enda esitusega võib eestlane rahule jääda: „Ott on enda töö väga hästi ära teinud. Mina ütleks, et Ott on sõitjana kõige stabiilsem ega pole ise suuri vigu teinud.“

  • Mis saab M-Spordist?

  • Uus MM-sarja kalender: Rally Estoniat pole, kuid kiireid rallisid jagub

  • Pannas ise tänavu ühelgi rallil kaarti ei lugenud. Mis on plaanid tulevikuks?

Saadet juhtis Mihkel Talivee, videograafiks oli Brandon Teder.

***

Ühtlasi selgus, kes on videomängus „WRC Generations“ kiireim sõitja. Üllatust ei sündinud: e-autosportlane Risto Kappet tegi kõigile silmad ette, läbides ainsana kiiruskatse ühest minutist kiiremini – tema ajaks oli 59,564 sekundit. Ta edestas teise koha saanud kaardilugejat ja Eesti Virtuaalse Autospordi Liidu esindajat Tanel Kasesalu 4,322 sekundiga.

Risto Kappet auhinnaga.

Foto: Brandon Teder