Eesti koondise võimsad fännid

Foto: FIBA
Korvpall
6. september 2022, 21:44

„VIIES VEERANDAEG“ MILANOS | Võit on käes, edasipääsulootus ka (veel) elab – kas EM-finaalturniiri saab pidada edukaks?

Rasmus Voolaid ja Hindrek Pärg on taaskord eetris Milanost ja esmakordselt on põhjust ka rõõmustada – Eesti alistas Suurbritannia ja EM-finaalturniiril nullipoisiks ei jää. Ometi on teisipäevases saates kõige rohkem sarkastilisi nalju ja iroonilisi kommentaare.

Eestist sai esimene Balti riikide koondis, mis sai tänavusel EM-finaalturniiril võidu kätte. Räägime Eesti fännide suurepärasest toetusest ja keda nad toetasid Kreeka-Ukraina kohtumises. Samuti räägime paarist Eesti võtmekohast Suurbritannia vastu ja Jukka Toijala räägib koondise teisipäevasest kaitsetööst ja motivatsioonist (00.16 – 08.44)

Veel räägime ka Suurbritannia koondisest, miks nad osutusid nii kehvaks ja mida Eesti oskas oskuslikult ära kasutada (8.45 – 11.47).

Saate viimases osas seame pilgud lähitulevikku. Sõltumata Horvaatia-Itaalia tulemusest, tuleb turniiri viimases kohtumises neljapäeval minna vastamisi Kreekaga. Mida sellest vastasseisust oodata, kas Giannis mängib ja kas tegelikult saab Eesti senist finaalturniiri pidada õnnestunuks? (11.48 – 23.51)

Head kuulamist!