Eesti korvpallikoondis lahkus EM-finaalturniiri platsilt taas kaotajatena. Miks ja kuidas edasi?

Foto: FIBA
Korvpall
5. september 2022 20:54

„VIIES VEERANDAEG“ MILANOS | Kuidas võtta kokku teine järjestikune südantlõhestav kaotus? Kas see oli Eesti koondise parim esitus Jukka Toijala käe all? (1)

„Viienda veerandaja“ saatejuhid Rasmus Voolaid ja Hindrek Pärg on taas Itaaliast eetris ja üritavad pärast teist järjestikust muserdavat ja hingepiinu tekitavat kaotust summeerida, mis sai Eestile saatuslikuks.

See pole lihtne ülesanne, sest Eesti tegi taas väga hea esituse Horvaatia vastu, kes tuli kohtumisele veidi üleolevalt. Millised emotsioonid valdavad meid kui spordiajakirjanikke ja kui kurvad olid Eesti koondislased vahetult pärast kohtumist? (00.17–06.40).

Kuulata saab ka Kristian Kullamäe intervjuud, mis on tehtud paar minutit pärast lõpusireeni - mis sai otsustavaks? Mis jääb tänasest mängust näppude vahele? (06.41–11.00).

Kui Jukka Toijala sõnul oli tänane Eesti esitus kaitses tema peatreeneri aja parim, siis ühe saatejuhi arvates oli lausa tervikesitus Eesti koondise parim soomlasest hoolealuse käe all. Siinkohal lähevad aga saatejuhtide arvamused lahku. Miks? (11.01–15.54)

Käime läbi ka, mis osutusid lõpuks kohtumise võtmekohtadeks, kes tegid Eesti poolt väga head esitused ja kuidas siit minna edasi turniiri viimasele kahele kohtumisele, kui edasipääsulootust enam ei ole (15.55–23.24).

Head kuulamist!