„Viienda veerandaja“ saatejuhid arutavad muu hulgas ka kapten Siim-Sander Vene tähtsust Eesti koondisele, mis on EM-finaalturniiri nooremaid.

Foto: FIBA
Korvpall
4. september 2022 20:28

„VIIES VEERANDAEG“ MILANOS | Püssi ei tasu veel põõsasse visata! Lehismets: homme paneme Horvaatiale pauguga peale, saame kaks võitu ikka kätte (3)

„Viienda veerandaja“ saatejuhid Rasmus Voolaid ja Hindrek Pärg on ööpäev pärast väga valusat kaotust Ukrainale EM-finaalturniiril taas eetris, aga juba veidi positiivsemates meeleoludes ja toonides.

Pühapäeval oli Eesti korvpallikoondisel mänguvaba päeval mänguareenil ligi tunnine trenn. Räägime trennis valitsenud õhustikust ning kui olulist rolli mängivad noore koondise juures veteranid Siim-Sander Vene ja Sten Sokk. Samuti vaatame otsa ka esmaspäevasele mängule Horvaatia vastu ning arutame optimistlikult Eesti edasipääsulootuste üle (0.17 - 11.03).

Lõviosa tänasest saatest moodustab intervjuu Eesti koondise füsioterapeut Priit Lehismetsaga. Muu hulgas räägime valusast kaotusest Ukrainale, meeleolust 20 tundi pärast lõpusireeni ja kuidas hoida ülitiheda mängugraafikuga EM-finaalturniiril mehi tervena. Lisaks võrdleb Lehismets veel kolme korvpallikoondise peatreenerit, kelle käe all on ta olnud füsioterapeut ja koos intervjuud pealt kuulanud Siim-Sander Vene abiga resümeerib, kes on koondise kõige tugevam ja kiirem ning kes võidaks koondislastest maratoni. (11.10 - 24.07)

Head kuulamist!