HOIAME PÖIALT! Vehkelmisnaiskkonna liikmed Kristiina Kuusk (vasakult), Julia Beljajeva, Erika Kirpu ja sel pildil rajal olev Katrina Lehis peavad peale enda tulemuse tegemisele hoidma pöialt näiteks Itaaliale, aga ka USA ja eriti Egiptuse vastastele.Foto: Tiina Kõrtsini
Vehklemine
16. märts 2021 20:00

Segase võistlusjanuga vehklemiskoondis jahib olümpiapiletit segasel ajal ja segases süsteemis (1)

Kolmapäeva hommikul bussiga Venemaa poole teele asuv vehklemisnaiskond saab üle pika aja võistelda elu ühel tähtsamal turniiril. Kusjuures olümpiapileti lunastamiseks ei pruugi piisata isegi MK-etapi võidust.

Eesti naised on teinud vehklemisest viimastel aastatel meie paraadala, ent ometi seistakse silmitsi olukorraga, kus kõik pole enam enda kätes. Eesti naiskonna viimane MK-etapp oli Barcelonas. Katrina Lehis võitis seal individuaalvõistluse, ent võistkonnaga (Lehis, Julia Beljajeva Kristina Kuusk, Erika Kirpu) saadi kõigest 11. koht. See tekitas olukorra, mille puhul ei sõltu olümpiapilet ainult endast. Samuti segab kaarte tõik, et rahvusvahelisi võistlusi pole nüüdseks peetud juba üle aasta, mis on kõigile pikim spordipaus.

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99