Sisuturundus
30. jaanuar 2024 09:42

Sokisahtli sokid on ideaalne kingitus nii sõbrale kui kallimale… ja muidugi ka iseendale!

Nagu ühes tuntud lastelaulu refräänis Ott Leplandi esituses: tantsisid sokkis, tantsisid rokki… võiks rokkida Sokisahtli sokkidega ka peagi saabuval sõbrapäeval või valentinipäeval – kuidas keegi soovib seda nimetada! Sõbrapäevaks disainitud Sokisahtli sokkidel on teiste seas kujutatud Amorit – teate küll seda paljast väikest lokkis peaga poissi vibu ja noolega? Tema on ajalooline armastuse sümbol, kes toob ellu armastuse.

Jama on lugu, kui mõne püha või tähtpäeva saabudes kinkide otsimisest stress peale tuleb, kuid Sokisahtlis seda kindlasti ei tule, sest nii kui viskad nendele humoorikatele sokkidele üheainsa pilgu, on kohe tunne, et jälle üks mure vähem! Valikus on lihtsalt nii ägedaid sokke!

Kas oled armunud? Sokisahtlis leidub ka ülimalt seksikaid sukki, millega oma kallimat üllatada. Igaüks märkab neid su jalas ka siis, kui tahad olla vastupandamatu mõnel peol või selsamal 14. veebruaril. Need on ka kindel valik oma sõbranna kingiga pahviks lüüa! Nunnult romantilised on ka magnetkäppadega sokid, mis tähendab, et sokid saavad omavahel käest kinni hoida, kui üks teist riivab. Suurepärane kingiidee igale kallimale või heale sõbrale!

Selle aasta hitid on peale südame- ja musimotiivide, huulepulkade ja muu kõrval ka eluterve sarkasmiga sokid, mis ütlevad perepeale, et tema naine on ju nii tark, et Google´it selleks vaja polegi. Või et kui raske on ikka olla ilus mees! Sokisahtlist leiab omale soojad ja värvilised sokid ka sinu vanaema – näiteks muffinite, kasside, maasikataimede või erinevate südamemotiividega. Traditsioone ja „kiisuga voodis päeva“ eelistavale tütarlapsele on armsate kasside ja mõmmidega kollektsioon samuti alati olemas. Sõbrapäeva motiivid sobivad tegelikult igasse aastaaega. Sahtlis leidub endiselt sadu stiilseid sokke ka traditsioonilisemale maitsele.

Ja loomulikult oleme mõelnud ka sellele, et kuna nii head tuju toovatesse sokkidesse armub igaüks ning tahab kanda ka homme ja ülehomme, oleme valmis komplekteerinud lõbusad kinkekarbid, kus sees on mitu paari, igaks päevaks! Kõik sokid on nahasõbralikult puuvillased ja/või pehme karvase voodriga ning igale suurusele – keegi ei jää ilma oma lemmiksokkidest!

Kui tulekul on kellegi sünna, sõbrapäev või muu tähtpäev, külasta meie kodulehte või tule jaluta lähimasse Sokisahtlisse, sest nüüd, aasta alguse puhul, pakume ka kümneid allahindlusi!

Meid leiad kõikidest suurematest Eesti linnadest!

Rock your socks off ehk roki oma sokid jalast! Naera ja naeruta teisigi! Tutvu valikuga SIIN.