Natural Pharmaceuticals pakub igale Eesti perele tasuta D-vitamiini.

Sisuturundus
11. jaanuar 2024, 07:00

Norra ettevõte jagab tasuta D-vitamiini! Vaata, kuidas saada enda perele terve aastavaru

Pärast eelmise kampaania edu jagab Natural Pharmaceuticals taaskord tasuta aastavaru VitaSolaris® D3. Sellega toob Norra ettevõte esile olulise teema: kuni 70 protsendil eestlastest on päikesevitamiini tase sügistalvisel hooajal madal. Avasta, kuidas saada oma tasuta pakk.

D-vitamiin on Teie tervise jaoks ülioluline vähemalt kolmel põhjusel. Esiteks toetab see Teie luid, lihaseid ja hambaid. Teiseks aitab see säilitada Teie organismis õiget fosfori- ja kaltsiumitaset. Ja lõpuks, mis on eriti oluline sügistalvisel hooajal, tugevdab D-vitamiin Teie immuunsüsteemi.

Parimad D-vitamiini allikad

Parim D-vitamiini allikas on kindlasti päikesevalgus. Suvel piisab juba 15 minutist päikese käes viibimisest, et katta selle väärtusliku vitamiini päevane vajadus. Siiski ei ole see nii lihtne, kui võib tunduda. 

Esiteks pärsib päikesekaitsekreemide kasutamine D-vitamiini loomulikku tootmist nahas. Otsese päikesevalguse käes ilma kaitseta viibimine võib aga olla väga ohtlik. Teiseks probleemiks on päikesepaisteliste päevade arv, mida on Eestis lihtsalt liiga vähe, et katta igapäevast päikesevitamiini vajadust – eriti aktuaalne on see sügistalvisel hooajal.

Kolmest eestlasest kahel on D-vitamiini tase madal.

Kuigi D-vitamiini leidub mõnedes toiduainetes, eelkõige rasvases kalas, munakollastes ja juustudes, näitavad uuringud, et kala tarbimine on meie riigis vähe levinud. Seetõttu on isegi kahel kolmest täiskasvanud eestlasest sügistalvisel hooajal väga madal D-vitamiini tase.

VitaSolaris® D3 – päikeseannus väikeses tabletis

Siit ka idee Norra ettevõttelt Natural Pharmaceuticals, mis pakub igale Eesti perele tasuta VitaSolaris® D3 aastavaru. See on, nagu nimigi ütleb, D3-vitamiini sisaldav toidulisand.

Iga VitaSolaris D3 tablett sisaldab 2000 IU D3-vitamiini, mis on selle vitamiini maksimaalne päevane annus toidulisandina tervetele, alla 75aastastele inimestele.

Mis eristab VitaSolaris® D3 teistest?

Eelkõige selle Norra päritolu, mida seostatakse õigustatult kõrgeima kvaliteediga. VitaSolaris® D3 sisaldab D-vitamiini kõige paremini biosaadavat vormi – nimelt D3-vitamiini. Samuti tasub märkida, et D3-vitamiini hankimine on D2-vitamiiniga võrreldes kallim.

Iga VitaSolaris® D3 pakend toodetakse Norras.

Kuidas saada enda tasuta vitamiinivaru?

VitaSolaris® D3 aastavaru saamiseks külastage lihtsalt veebilehte: www.tasutadvitamiin.ee ja täitke lihtne vorm. See ei võta rohkem kui paar minutit. Teil on vaja esitada ainult oluline teave, mis on vajalik, et ettevõte saaks saadetise teele panna.

Teie tasuta D-vitamiini varu saadetakse teie postkasti mõne päeva jooksul. Ainus kulu, mille peate katma, on saatmiskulu, milleks on vaid 2,99 eurot.  

Tasuta D-vitamiini võib saada iga täiskasvanud inimene, kes täidab tellimisvormi. Iga Eesti leibkond võib taotleda ühe tasuta paki.

Natural Pharmaceuticalsi pakkumine kehtib kuni tooteid jagub.

Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist. Tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis on väga olulised.