Sisuturundus
21. november 2023 13:30

Mida kannab magamistoas Epp Kärsin?

Mida kogemuskoolitaja Epp Kärsin magamistoas kannab on suur saladus, seda teavad vaid vähesed väljavalitud, isegi TUUB ei tea. Kui aga külm hakkab, siis usaldusväärsetel andmetel kannab ta TUUBi meriino peenvillast pikka pesu.

Mis imeasi see meriino on?

Meriinolamba vill on hästi peenekiuline lambavill, mis vastupidiselt tavalisele karedale lambavillale ei aja nahka kihelema. Seda materjali kasutatakse matka ja välispordi rõivaste juures justnimelt ihu ligi nn esimese kihina. Meriino annab sooja, aga ta ei aja higistama. Kui oled selja märjaks rassinud, juhib meriino rahulikult niiskuse kehast eemale ning on seeläbi ka niiskena soe. Mitte nagu puuvill, mis jaheda märja kaltsuna ohustab kandjat külmetumisega.

Lisaks on sellel peenvillal suurepärane omadus mitte salvestada keha odööre, seega pead teda pesema harvemini kui oma puuvillaseid või sünteetilisi rõivaid.

Miks meriino on kallis?

TUUBi meriinovill on kõik nn mulesing-free, mis tähendab lammaste kena kohtlemist. Meriinolambad kasvavad Uus-Meremaal ja Austraalias ning nad vajavad hea villa andmiseks toredaid õuetingimusi. Seega ei ole mulesing-free meriinovilla tootmise puhul tegu lauta pressitud loomadega, kelle elu on vaev ja viletsus. Rõõmsad lambad = hea vill. Meie meriino on kokku kootud Lääne-Euroopas ning tooted õmmeldud siinsamas Eestis, seega kõikidel toote elutsükliga seotud inimestel on kõht täis ja inimõigused kaitstud. Kõrge kvaliteet maksab ka pisut kallimat hinda. See-eest on TUUBi 100% meriinokangas tõepoolest surematu! 

Kas meriino hooldamine on kosmoseteadus?

Meriinovilla hooldamine on vastupidiselt mõningatele eksiarvamustele üpris lihtne, teda saab vabalt pesta masinas, valides villapesu programmi ning olla veendunud, et tsentrifuugipöörded oleks 800 peal, maksimum on 1000. Tänu villalanoliinile säilitab ta oma pehmuse ning seda kindlasti ei ole tarvis turgutada pesuloputusvahendiga. Pesuvahend võiks olla villale mõeldud spetsvahend, mida pole poeriiulilt keeruline leida.

Kvaliteetne meriinovill võib alguses enda peale võtta pisikese uduloori või putsulaadse kihi. See on kvaliteedimärk, mis kulub aja jooksul peale mõningast kandmist ja pesu ning ei tule enam iial tagasi. Meriino putsukeste kiiremaks seljatamiseks võid kasutada ka putsumasinat või auruga triikimist madalal temperatuuril.

Kellele kinkida hinnalist meriinot?

  • Oma kõige kallimatele, sest ta ei ole odav, aga hea COMFY meriinovillane suusapesu on midagi, millest ei ütle ära küll mittekeegi vanuses 20–100 aastat. Ning Sa ju tahad, et Su armsad oleks soojas ja hoitud. Võta siis kohe ka taastöödeldud kartongist elegantne kinkekarp juurde! Meie COMFY suusapesu ning samuti sallid ja säärised sobivad nii meestele kui naistele!

  • Iseendale, otseloomulikult! Meie pikas pesus võid veeta aega 24/7. Kasuta koduriietusena, bidžaamana, sooja kihina teiste riiete all. TUUBi meriino pluus on täiesti tavaline minimalistlik pusa ka tööl ja koolis käimiseks. Sossude retuusidega võid metsas jalutada või viskad palitu otse voodisooja suusapesu peale ja oledki kaubanduskeskuse stiilseim nägu. Enesele ostes soovitame COMFY halli komplekti, sest see on maailma kõige universaalsem, ei näita välja karvu, tolmu. Must on seksikas ja paljude lemmik, aga pisut nõudlikum, kuna ta näitab välja igasugu külge hakanud karvakesi.

  • Torusall on ilus ja stiilses pakendis kingitus kuuse alla pistmiseks miks mitte kõigile sõpradele ja sugulastele. Ta maksab kõigest 15€ ja on saadaval ka lastele. Hea võimalus meriinovillaga tutvust teha.

Pildil imeline Epp Kärsin, fotogalerii eest suur tänu Juta Kübarsepp

Siin on TUUBi veebikodu: www.tuub.ee