Sisuturundus
8. november 2023 11:39

Iga-aastane jõulukingimure lahendatud

Jõulud koputavad juba uksele ning enamik inimesi muretseb kindlasti ikka jälle sama asja pärast: mida kinkida inimestele, kellel tundub kõik olemas olevat. Lõpuks haarame poodides hajevil näoga ringi käies ikka viimasel minutil kingituseks kaasa mõne läbimõtlemata asja. Kuid milleks murda pead, kui saaksime teha midagi väga vahvat? Sokisahtli Advendikalendris avatakse iga päev uus uks ja leitakse šokolaaditükikese asemel hoopis ääretult lõbusaid ja andekate mustritega sokke.

Iga šokolaad saab ruttu otsa, aga Sokisahtli Advendikalender paneb sinu valikul kõigi kahekümne nelja detsembri päeva sisse paari sokke, millel lõbusad lumememmed šampust avamas, veider hübriid põhjapõdrast ja väga vanast päkapikuonust, ning kus ka jõuluvanad täiesti oma elu elavad. Aga mitte ainult nemad, ka Vanamees Vanamehe multikast soovib ühtedel sokkidel „HÕU, HÕU, HÕU“, mis oleks väga vahva kingitus ju mõnele muhedale isale-vanaisale!

Sokisahtlis huumorit jätkub – ühe kinkekarbi sees on sokid, millel kiri „worst gift ever“. Teada ju on, kui igavad olid ühel teatud hallil ajal kingituseks sokid. Aga nüüd on asjad kaugel sellest.

Advendikalendrist võid avastada sokipaari, mille üks sokk on teise värvipõhja- ja vahel ka paarilisest täiesti erineva mustriga, nii, et kui tahad eriti silma paista, pane just sel päeval need jalga ja kogu tähelepanu on sinul. Mõeldud on ka sinule, kes sa eelistad aga ülimalt stiilseid argisemaid sokke, millel on peened mustrid ja elegantne värvigamma.

Sokisahtli Advendikalendrist saad valida puuvillaseid ja ka pehme karvase voodriga sokke vastavalt suurusele – sokke on nii meestele, naistele kui lastele. Keegi ei jää ilma oma lemmiksokkidest, ei sinu pesamuna ega külmakartlik vanaema.

Jõuluvana võib samuti sokke tuua, küll alles 24ndal detsembril, aga milleks oodata, kui võiksid neid juba esimesest detsembrist iga päev advendikalendrist leida? Iga ukseava taga peitub vaid kõige naljakam, toredam ja ilusam sokipaar, mis teeb sinu jõulud eriti soojaks ja stiilseks. Ja kui sa mõtled, et jõulud saavad kord läbi ja sokid tuleb kuhugi ära panna, siis ära muretse. Advendikalendri karpi saab edukalt kasutada omaette sokisahtlina! Praktiline ja trendikas, eks?

Sokisahtlil on midagi eriti magusat ka äriomanikele. Kui tellid vähemalt 50 Sokisahtli Advendikalendrit, saab tekitada kalendrikaanele ka oma kujunduse. Soovi korral saad luua selle enda ettevõtte värvidega ja lisada oma logo. Jõulude ajal juhtub ikka imesid ning ühte aknasse võivad ilmuda ka sinu logoga sokid, kui soovid kalendrit näiteks kinkida oma firma armsatele töötajatele.

Niisiis, kallis kingiotsija, ära jää kingiideedega hätta või tühja pilguga kaubanduskeskustes ringi käima, Sokisahtli Andvendikalendrist saab jõulukinkide seas sinu uus lemmik!