Sisuturundus
2. oktoober 2023 16:21

Kas ülekaaluga maadlemine on raske ja tulutu? Kindlasti mitte!

Oleme harjunud mugava eluga, kus kõik on käe-jala juures ja telefonikõne kaugusel. Kuid sellel on paraku ka varjukülg – ülekaalulisus. Hea uudis on, et piisava liikumise ja õige toitumisega on võimalik hoida ennast vormis ka ilma rangete dieetideta ja üheks selliseks lahenduseks on Reztart kiudaine- ja valgurikas funktsionaalne toit.

Eesti inimeste tervisenäitajaid on üsna kurvad: iga viies inimene on rasvunud ning iga kolmas ülekaaluline. See tähendab, et napilt vähem kui pooled Eesti täiskasvanutest (16–64aastastest) on normaalkaalus. Seega pole inimestada, et paljud inimesed teevad üsna karme dieete, mis kahjuks tihti soovitud tulemuseni ei vii. Kuid miks mitte alustada algusest ja panna kõigepealt paika oma toitumine?

Reztart pakub lahenduse

Reztart kiudaine- ja valgurikka funktsionaalse toidu töötasid välja Rootsi arstid, kes seisid ka meile tuttava probleemi ees: kuidas saada toidust kätte vajalikud toitaineid, vähendada väsimust ja terviseprobleeme. Nii sündisid kiudaine- ja valgurikkad joogisegud ja batoonid, mida on võimalik osta ka siitsamast Eestist.

Meil kõigil tekib päeva jooksul olukordi, mida sportlased nimetavad haamriks. See on hetk, kus veresuhkur on madal ja soovime siis haarata esimese ettejuhtuva näksi järele. Kuid sealt need kilod tulevad! Võttes vahepalaks aga Reztart kuidaine- ja valgurikka boatooni, tagame endale pikemaks ajaks täiskõhutunde, kuna valk ja kiudained hoiavad täiskõhutunnet ja energiataset stabiilsena.

Reztart batoonidel ja joogisegudel on veel üks suurepärane omadus – madal glükeemiline koormus, mis tähendab, et meie veresuhkur on pidevalt stabiilne ega kõigu üles-alla. Kiudained on vajalikud aga regulaarseks seedetegevuseks ja kaalulangetuse puhul lausa võtmetähtsusega. Näiteks üks Reztart jook annab sama palju kiudaineid kui 200 grammi idusid või 100 grammi brokolit ja üks Reztart batoon annab rohkem kiudaineid kui 100 grammi tatart või 250 grammi porgandeid.

Reztart on päris toit

Väga tihti juhtub, et sööme pärast väsitavat päevatööd korralikult üle, enne, kui aju annab meile teada, et kõht on lõpuks täis. Juues aga 30 minutit enne põhitoidukorda ühe Reztart joogisegu välistame sellega ülesöömise, sest aju annab meile õigel ajal teada tekkinud täiskõhutundest.

Erinevalt paljudest teistest batoonidest ja joogisegudest, on oluline teada, et Reztart pole toidulisand, vaid päris toit. Kõik Reztart batoonid ja joogisegud sisaldavad 15 g NGC™ toidusegu, milles on kibuvitsamarju, õunu, herneid, suhkrupeedi kiudaineid, vadakut ja spetsiaalseid omega3-omega6 vabapidamisel peetavatelt kanadelt saadud mune.

Söögiisu vähendamine pole nii raske, kui esmapilgul tundub. Lihtsalt tuleb kuulata rohkem oma keha ja vastavalt käituda. Siinkohal on Reztart tooted suureks abimeheks, aidates ära hoida erinevad isud, söömissööstud ja kilokalorite ületarbimise toidukordade ajal. Reztart tooted on siiani juba väga paljudel inimestel aidanud saavutada tervislikku kehakaalu ja seda kergelt ja maitsvalt, ilma tühja kõhu tunnet kannatamata ning suuremate isudeta.

Reztart tooted viivad tulemusteni regulaarsel tarbimisel. Sellepärast vali ostu tehes püsitellimus ja saad -25% soodustust ning alati TASUTA transpordi pakiautomaati. Püsitellijale on Reztart tooted alati kõige soodsamad.

PS! Püsitellimuse saad soovi korral alati ilma lisakuludeta tühistada.