Sisuturundus
1. oktoober 2023 08:00

ÄRA MAGA MAHA! Kinnisvara24 jagab sinuga peagi valmivaid kinnisvarapärle!

Linnas on kõik võimalik. Ka tekitada kõik selleks tundeks, nagu elaksid maal. Oled rohenäpp, kiiret elustiili armastav, aga samas „maalaps“, või on sinu tingimus number üks helikindlad seinad? Kinnisvara24 aitab noppida neid magusaid maasikaid, mis kohe kohe küpsed on.

Vektor – Elegantsust ja uuenduslikkust armastavale inimesele.    

Mitmetahuliste avarate vaadetega modernsed korterid ja eksklusiivsed äripinnad otse Tallinna kesklinnas.

Peagi valmiv Vektor sobib oma suurepärase asukoha tõttu hästi inimesele, kes hindab oma aega ja kelle jaoks on oluline, et kõik oleks lähedal ning igale poole jõuaks kiiresti. Kahes tornis asetseb kokku 200 nutikorterit mis on kõik viimse detailini läbimõeldult planeeritud ning erineva suurusega pindalasid jagub igale maitsele. Kuigi ruutmeetrid varieeruvad, on siseviimistluses järgitud üht läbivat joont, mille märksõnadeks on: julge, minimalistlik ja klassikaline.

Kasutatud on looduslähedasi toone ja materjale, mis loovad juba iseenesest hubase tunde, kuid kui sisekujundusega mängida, lisavad tumedad toonid mööblis kindlasti jõulist elegantsi. Suureks tõmbenumbriks on ka parkimismaja katusele rajatav rikkaliku haljastusega roheala, kus saab nii sõpradega kui üksi linnakärast eemal, samas kodust mitte kaugel, grillida, päevitada või kodukontorit teha. Ka rohenäppude peale on mõeldud! Need, kes soovivad oma maitsetaimed ise kasvatada, on aias koht, kuhu paigaldada kastpeenraid.

Loe lisa siin.

Luise 13 – Aega, helikindlust ja arhitektuuri hindavale perekonnale.

2024. aastal valmiv Luise 13 saab olema ajaloolise Kassisaba rajooni ühenduslüliks tema vanahõngulise puit- ja kaasaegsust peegeldava kivifassaadi vahel. Kuigi maja asub keset tihedat asustust, on arhitekt taganud helikindlate seintega selle, et iga majaelanik saaks nautida rahu ja vaikust.

Oma suurepärase asukoha tõttu on võimalik igale poole jalgsi liikuda – Tõnismäe, Vanalinn ja Kristiine on vaid 5 minuti kaugusel, aga kui siiski eelistad sõita autoga, on selle parkimiseks ruumi maa-aluses parklas. Lähedal asuvad ka mitmed koolid, lasteaiad ja muud huviringid ning pargid – kõike, mida hing ihkab, seda ta ka leiab!

Vaid 14 korteriga Luise 13 tekitab privaatse kogukonna tunde. Praktiliste planeeringutega korterid, kus siseviimistluses on hoolsalt valitud naturaalne puit ja valged detailid, annavad edasi kogu helguse ja puhtuse, mis tähistab justkui uut värsket algust. Kui lisaks jalutamisele meeldib peres kellelegi ka rattaga sõita, siis maa-aluses parklas on nendele eraldi kohad, ei pea enam koridori jätma, keldrisse tassima või mis veel hullem – korterisse vedama. Pere väiksematele on aias laste mänguväljak.

Loe lisa siin.

Laaneserva – Looduslapsele, kes ei soovi linnapiirist kaugele.

Laaneserva märksõnadeks on merekohin ja metsasahin, värske õhk ja linnulaul, nii, et tahes-tahtmata tekib tunne, et oled justkui maal… Tegelikult aga vaid mõne kilomeetri kaugusel täielikust linnamelust!

Kuigi elamurajoon paikneb linnast väljas metsatuka sees, siis millestki puudust seal tundma ei pea. Lähedal asuvad lõõgastumiseks spaad, meri ja liivarand, ostlemiseks Viimsi Turg ja -Keskus, meelelahutuseks muuseumid ja restoranid, kehale toonuse andmiseks on olemas nii terviserajad kui spordisaalid ning lisaks kõigele eelnevale ei puudu ka lasteaed ja ühistranspordiside linnaga.

Sealsete ridaelamute loomisel on inspiratsioon ammutatud eeskätt ümbritsevast männimetsast. Välisfassaadi valmistamisel on kasutatud kõrge kvaliteediga Šveitsi fassaadiplaate, seinad on helikindlad. Siseviimistlusel on samuti lähtutud välistest teguritest, nii on kasutatud põrandatel naturaalset puitparketti ja kiviplaati ning seinad on saanud tagasihoidliku hallikarva värvi, et oleks laialdane võimalus sisekujundusega ise mängida. Kui ka sina unistad koduaias mändide vahelt paitavast päikesest siis on Laaneserva just sulle.

Loe lisa siin.