Foto: Envato Elements
Sisuturundus
20. september 2023 10:16

Mänguasjad voodielus: kuidas need võiks uinunud suhet turgutada?

Oled viimasel ajal mõelnud sellest, kuidas elu kipub meid tihti rutiini suruma? See kehtib lisaks muule ju ka inimsuhetes ja voodielus. Mäletad veel neid päevi, kui kõik tundus nii uus ja põnev? Mõnikord kaob tõesti see sära ära ja võid leida, et elu vajab ergutamist. Nii võivadki erinevad erootilised mänguasjad olla just selleks miskiks, mis aitab selle sära tagasi tuua!

Mänguasjade kasutamine magamistoas ei tohiks olla tabu, seda ei tohiks karta ega millekski ebaväärikaks pidada. Eriti ei tohiks mehed mänguasjade magamistuppa toomise tagajärjel  tunda, et neist oma naisele voodis ei piisa – mänguasjad muudavad kogemuse veelgi seksikamaks, seetõttu suureneb ka mõnutunne mõlema poole jaoks. Mänguasjad, nagu ka nimi ütleb, on selleks, et mängida, ja mängimine on alati lõbus.

Loomulikult tuleb erootiliste leludega katsetamisel alustada tagasihoidlikult, rääkida partneriga läbi oma soovid ja ihad ning järjest oma mängulustiga kasvada. Alustage massaažist ja libestitest ning leidke tee järjest karmimate mänguasjade suunas. Pidage meeles, et mäng peab olema lõbus ja mänguasjad kvaliteetsed.

Aga... pakume välja teejuhi, kuidas sekslelude maailmas oma teekonda alustada. Head katsetamist!

1. Rutiinist välja murdmine: Kui mõtled erootilistele mänguasjadele, siis ära mõtle kohe millelegi ekstreemsele. Mõtle lihtsalt millelegi, mis on erinev sellest tavalisest ja igapäevasest rutiinist. Alustage sellest, et panete järgmiseks voodiseikluseks selga seksika pesu, midagi, mis ei jäta kujutlusvõimele just palju ruumi, ja tantsige oma partnerile. Samuti võiks tuua mängu maitsestatud libestid, mis muudavad oraalseksikogemust täielikult: võib juhtuda, et senisest keeldumisest võib saada kiitev jaatus! Põnev lisand voodiellu võiks olla ka vedel vibraator – geel, mis paneb vere liikuma ja „vibreerib“ intiimpiirkonnas, suurendades mõlema partneri naudingut ega jäta kedagi külmaks.

Või miks mitte kasutada iha suurendamiseks feromoone sisaldavat parfüümi, olgu siis lõhnaga või lõhnata, ja mida saad kanda ka koos oma enda lemmikparfüümiga.

2. Avatus ja suhtlemine: Seks on dialoog, see on suhtlus kahe partneri vahel ja seda juba pikalt enne voodilinade vahele hüppamist. Just erootiliste mänguasjade voodielus kasutamine avab uksed partnerite omavaheliseks suhtluseks. Sekslelude voodiellu valimine ja nende proovimine peaks niisiis alati toimuma koos partneriga. Rääkige läbi, mida sooviksite voodis proovida, mis teid huvitab, kui karme mänge sooviksite mängida. See on omamoodi teekond, mis aitab süvendada kahe inimese vahelist sidet ja uskuge, see parandab suhet ka väljaspool voodit.

Niisiis… kui ei küsi ei saa ka teada, kas partnerile meeldiks fantaasia anaalseksist, mida saab nauditavaks muuta erinevate vibraatorite ja libestitega.

Samuti võib partnerit erutada strap-on’i kasutamine magamistoas. Kas olete seda teemat arutanud? Enne füüsilist kontakti on erutav ka end partneri nähes rahuldada või rahuldada üksteist. Siin tulevad mängu tulevad erinevad masturbaatorid meestele või vibraatorid ja õhkstimulatorid naistele.

3. Uued avastused: Me pole enamasti isegi teadlikud kõigest sellest, mis nii meile kui meie partnerile tegelikult magamistoas meeldida võiks – kui kaugele oleme tegelikult nõus rollimängudega minema või millist naudingut uute mänguasjadega kogema. Sekslelud on nagu suurepärane eksperiment: läbi mängu saab avastada nii enda kui oma partneti kohta põnevaid uusi asju: näoilmeid, krutskeid, ihasid ja lõhnu. Muud polegi soovitada, kui et katseta ja proovi!

Näiteks võiksite vibraatori või kõdistiga silitada üle kogu oma partneri keha, üle iga sentimeetri, ja otsida neid ebatavalisi mõnupunkte, mis muidu tundmata on. Eriti mõnusad on peene otsaga täpisvibraatorid, millega saad väga peenelt õrritada just neid KÕIGE tundlikumaid kohti.

Või kasutage naudinguaistingu saamiseks hoopis piitsa või kammitsaid: tagasihoidlik esmakohtumine BDSM maalilmaga. Miks mitte?

4. Füüsilised väljakutsed: Vahel on voodielu täiel rinnal elamiseks erinevaid takistusi täis: näiteks tervisest või vanusest tulenevad piirangud sellele, mida saab üheskoos (või ka üksi) linade vahel korda saata. Mänguasjad ja erootilised lisavahendid ongi siinkohal suurepäraseks päästjaks. Laske mänguasjadel teha ära need liigutused, milleks endal ehk enam jaksu ei jätku. Laske mänguasjadel pakkuda lahendusi ja tuua tagasi lähedus ning intiimsus. Alustada võiks erinevatest geelidest, millega nii naist kui meest voodis tegudele ergutada või midagi tupe tihendamiseks ja meestele rahulduse edasilükkamiseks.

Samas ka naistele vaagnapõhjalihaste treeninguks ning nautimiseks nii vibreerivaid ja nutikaid kuule kui ka tavapäraseid armukuule. Kirg.ee e-poest leiate veel mitmeid erineva eesmärgiga geele ja mänguasju, millega anda endale uus noorus ja värskem olemine!

5. Kaugel, aga siiski lähedal: olete partnerile truu, kuid asute üksteisest füüsiliselt kaugel? Kaugsuhte elushoidmiseks ja turgutamiseks on tänasel tehnoloogiaajastul olemas väga nutikad mänguasjad, mis lubavad pakkuda üksteisele naudingut ka piltlikult „mägede ja merede“ taha. Need aitavad teid lähedal hoida, isegi kui olete füüsiliselt kaugel. Nutitelefoni kaudu juhitavad vibraatorid ja muud lelud lubavad „videokoosolekud“ muuta millekski väga seksikaks. Andke enda naudingu tekitamine oma partneri kätesse!

Samas ei pea nende võlude kasutamiseks olema kaugel – olge kodus sõpradega või minge oma lemmiksöögikohta ja õrritage nutika leluga oma partnerit. See tegevus pakub naudingut mõlemale osapoolele.

Kokkuvõtteks tuleb rõhutada ühte olulist asja: alustage aeglaselt! Pole mingit vajadust sukelduda kohe sekslelude maailma sügavaimasse otsa. Valige alustuseks midagi lihtsat, mis partnerit ei hirmuta, kasvõi aromaatne massaažiõli, peeniserõngas, minivibraator, ja vaadake, kuidas lelu kasutades end koos tunnete. Ja muidugi: rääkige alati oma tunnetest, see on igasuguse avatud ja rahuldustpakkuva suhte alustala. Ka voodis!

Seksmängude ja leludega käib kaasas ka see taak, et muretsetakse, mida teised sellest mõtlevad. Unustage see mõte kohe! Seks on kahe inimese vaheline lõbu ja avastusretk, mida ei tasu mitte sekundikski häbeneda. Tähtis on see, et mõlemad naudivad seksi, seiklusi voodis (leludega või ilma) ja tunnevad end seda tehes mugavalt.

Elu on liiga lühike, et mitte proovida uusi asju. Eksju? Kirg.ee kõige uuemad lelud leiad siit!

Vaata lähemalt: Kirg.ee