ASJAD LAHENEVAD: „Minu õnne ja rahulolu eest ei hoolitse mitte keegi teine, see on minu enda teha. Teised saavad mulle toeks olla,“ teab Auli. Teda aitab ikka ja jälle lause: „Asjad lahenevad moel või teisel.“ Lahenevadki. Alati.

Foto: Robin Roots
Inimesed
14. september 2023 06:05

Eesti esikaunitar Auli Andersalu-Targo teeb sageli nähtamatuks jäävat koolipsühholoogitööd: „Kui laps saab talle sobiva abi, on see väga suur asi!“ (1)

20 aastat koolipsühholoogina töötanud Auli Andersalu-Targo on oktoobri alguses oodatud õnneliku õpetaja galale, kus ta pärjatakse Tallinna aasta tugispetsialistiks.

Auli on suurepärane koolipsühholoog. Öeldakse, et ta on töökas ja suure hingega, meelekindel ja tasakaalukas. Ilus inimene.

Kõik on tõsi. Auli Andersalu on Eesti Miss 1994. Omaaegne vabariigi kauneim kandis esmalt Vooremaa kaunitari tiitlit. Gümnaasiumi lõpuklassi neiule oli missindus suur vaheldus rutiinsele igapäevale. Ta lapsepõlvekodu asus ühes neist depressiivsetest väikelinnadest, kus polnud midagi teha, ja nii tekitas iludusvõistlusel osalemine hasarti ja põnevust.

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99