Heidi Klauks Pool ja Rainer Pool sõitsid abiellumisele traktoriga, Marit ja Kalvar Kaselehe valik oli oma tähtsat päeva nautida tuletõrjeautos.

Foto: Erakogu
Inimesed
4. september 2023 15:52

Unustage limusiinid! Originaalsed noorpaarid sõidavad pulma hoopis traktori ja tuletõrjeautoga! (1)

„Mäletan, et istusime diivanil ja ütlesime justkui ühest suust, et võiksime pulmaautona kasutada päästeautot,“ meenutab Marit Kaseleht. Valik tundus loogiline, sest koos abikaasa Kalvariga ollakse mõlemad ametis vabatahtlike päästjatena. Heidi Klauks Pool ja Rainer Pool sõitsid abiellumisele aga hoopis traktoriga.

Marit ja Kalvar otsustasid sügisel koos südametelinna Pariisi reisida. „Olen alati öelnud, et Eiffeli torni tahab näha iga naisterahvas. Kalvar tegi mulle abieluettepaneku Jumalaema kiriku kõrval jõekaldal. Hakkasime kohe pulmi planeerima, meil oli miljon mõtet peas,“ räägib Marit.

Neile oli tähtis, et liidule annaks õnnistuse Tapa koguduse kirikuõpetaja ja nii käisid nad kolm kuud leeris. Pulmad otsustati pidada 65 külalisega Õnnela puhkemajas. Aga pulmaauto? Selles polnud üldse küsimustki. „Mäletan, et istusime diivanil ja ütlesime justkui ühest suust, et võiksime kasutada päästeautot. Ma tahaksin öelda, et mina tegin selle ettepaneku, aga see võis olla ka Kalvar. Igatahes ei olnud meil teist varianti kui Susi.“

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99