USUB HEADUSESSE: „Ma usun, et see tõmbab positiivset ligi, kui mõtlen, et kõik, mida tahan, on mul juba olemas ja kõik on hästi. Muidugi peab ka ise pingutama! Virisedes ja okkalise energiaga tõukad head asjad aga eemale,“ on Amanda kogenud.

Foto: Martin Ahven
Inimesed
6. september 2023 06:05

„Kättemaksukontori“ staar Amanda Hermiine Künnapas: „Kuna elu ongi raske, siis tuleb võidelda ja julge olla.“ (2)

Amanda Hermiine Künnapas jätkab sel sügisel detektiivina „Kättemaksukontoris“, kuid teda näeb ka kinolinal filmis „Vaba raha“. Kõik on kõigega seotud, on näitlejanna oma elus korduvalt tundnud, ka töödega seoses.

Kui paljude noorte iidol Amanda Hermiine (27) peaks nimetama, kes on tema enda eeskujud, siis vastab ta: „Naised, kes eristuvad. Näiteks Marju Kuut – tema oli äge, oma ajast ees, hoopis teistmoodi! Just hiljuti mõtlesin, et kui keegi teeks kunagi temast eluloofilmi, siis tahaksin seal mängida.“ Amanda lemmiklaul Marju Kuudi esituses on Valter Ojakääru „See pole see“, mis loodud Lilli Prometi sõnadele: „Nüüd elan kuningalossis ma, aga see pole see...“

Kõik on seotud

„Ja muud ma ei tee, ei tee ma muud, kui otsin kaunite sõnade puud,“ – ka need sõnad kõlavad laulus „See pole see“. Amanda kaelas püüab pilku aasta algul Portugalist toodud elupuu sümboliga kaelakee. Elupuu juured kaevuvad mulda ja oksad puudutavad taevast, kõik on kõigega seotud.

Amanda sugulane, tema isa tädipoeg Tarmo Urb on ravitseja. „Kuna ta oli ka mu isa väga hea sõber, siis nad hoidsid mind väga…

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99