LUKSUSLIKUS VIINIS: Liechtensteini printsessi Maria-Anunciata ja tema väljavalitu Emanuele Musini kiriklikku laulatust Schottenkirche kirikus kutsuti tunnistama kogu Euroopa aristokraatia.

Foto: Vida Press
Kultuur
5. september 2023 14:00

KUS ON, SINNA TULEB JUURDE! Liechtensteini printsi Nikolause kõik kolm last abiellusid ridamisi pururikaste ärimeeste järeltulijatega

Liechtensteini printsi Nikolause kaks tütart Maria-Anunciata ja Marie-Astrid abiellusid kolmenädalase vahega. Pool aastat hiljem seisis altari ees nende noorem vend Josef-Emanuel.

Diplomaadi ja advokaadi ametit pidanud Nikolausel (75) sündis abielust Luksemburgi suurhertsogi Jeani noorima tütre Margarethaga neli last: prints Leopold, printsessid Maria-Anunciata ja Marie-Astrid ning prints Josef-Emanuel. Esiklaps suri kahjuks kohe pärast sündi. Kõik õed-vennad kuuluvad korraga mitmesse kuninglikku perekonda-suguvõssa: nende isa on Liechtensteini valitseva monarhi Hans Adam II vend, ema Luksemburgi suurhertsogi Henri õde ja emapoolne vanaema Joséphine-Charlotte ei kandnud üksnes Luksemburgi suurhertsoginna tiitlit, vaid oli ka Belgia printsess.

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99