ANDREASE KUTSUMUS: „Mis on minu missioon? Luua inimkonnale uued energiaplatvormid, taastada uued algsed DNAd, et nad saaksid edasi liikuda uude süsteemi ja arusaamistele – selle kaudu algab meie teekond uuestisünniks,“ ütleb maag.

Foto: Sten Semjonov
Eneseareng
17. september 2023 13:00

Maag Andreas: „Algamas on uus ajastu. Toimub igas mõttes surm ja taassünd, inimeste täielik ülestõusmine.“

Inimkond on suurte muutuste lävel ja liigub uude ajastusse. Andreas ja Lisette Pomerants aitavad soovijatel läbida transformatsiooni ning jõuda taassünni juurde. Kuidas see käib, mis toimub ja meid ees ootab?

„Kas tead, kes sa tegelikult oled?“ Seda pärisid Andreaselt ikka ja jälle tema õpetajad, aga küsimusele vastust anda oli keeruline. Ta tundis enne, kui teadis.

Andreas on maag, aga uue ajastu loomine tõi ka teadlikule mehele kaasa tugevaid tervisehädasid ja emotsioone. Temagi tundis südamepekslemist, iiveldust, pearinglust, koges hirmuhooge, ärakadumise tunnet ja aimdust, et kohe-kohe juhtub midagi. „Mul oli tollal Kristallkoda ja elasin sisuliselt seal. Viisin teadlikult oma energiad võimalikult kõrgele, et sagedused tõuseksid uue reaalsuse tasemele. Mõistsin, et kehalt võetakse justkui kõik. See ongi nagu taassünd.“

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99