MEENUTAB NARVAT: Eesti suuruselt kolmandas linnas sündinud Alika kolis Tallinnasse teismelisena ning otsib pealinnast sünnipaigale tuttavlikku. Talle meeldib jalutada Kopli liinidel ja ägedat kohta peidab tema jaoks ka Põhjala tehas.

Foto: Erki Pärnaku; meik: Madleen Mustonen
Inimesed
8. juuni 2022 08:17

SUPERSTAARISAATE VÕITJA ALIKA MILOVA: „Ma ei mõtle kunagi rahast, see pole teema.“

Mullu detsembris krooniti Eesti superstaariks Alika Milova, selle aasta juunis ilmus tema esimene lugu. Mis on sinna vahele mahtunud, millist elu on neiu poole aasta jooksul elanud?

12. detsembril seisis Alika (19) Saku Suurhalli laval ja sulges silmad – nii oli lihtsalt parem tähele panna peas ringlevaid mõtteid. Paus oli pikk. „Mäletan, et varvastest kuni peani läbis mind energia. Sain aru, et see oli võitja energia. Kui öeldi minu nimi, siis see energia plahvatas. Selline hetk jääb alatiseks meelde,“ räägib ta.

Maagilisest kuupäevast 12.12.2021 Eesti superstaari tiitlit kandev neiu tunnistab, et oli põnevil. Alika tahtis teada, milline on staariks olemise tunne, kas temas eneses toimub mingi muutus? Ei. Seda pole juhtunud – ta on suutnud hoida jalad maad ligi ja sihi silme ees. „Meenutasin endale, kuidas üksikud inimesed ei uskunud sellesse, et hakkan kontserte andma ja tegelen sellega, mida olen soovinud nii väga teha. See tunne on olnud teistsugune.“

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99