Usu, sa oled juba täna iseenda parim versioon!

Foto: Pexels
Eneseareng
26. oktoober 2021 15:13

NAISTELEHE PSÜHHOLOOGIATEEMALINE PODCAST ILMUB IGAL TEISIPÄEVAL

„MÕTTEKOHT“ | Ohhoo! Unistuste kaalu on võimalik jõuda mõtetega vigurdades

Õigupoolest – töö mõtetega ongi iseenda ja oma kehaga sõbraks saamisel ning kergema kaalu saavutamisel peamine, rõhutab kogemusnõustaja ja Figuuritajate ellukutsuja Merike Kütt tänases Naistelehe podcast’is „Mõttekoht“.

Merike oli ülekaaluga pikki aastaid kimpus isegi. Sellest vabanemisega saadud kogemused vormis ta Figuuritajate kogemuskoolitusprogrammiks, millega on tänaseks liitunud üle 800 naise.

Esimene, mida Merike on neile õpetanud, on oskus end armastada. „Ma mäletan, kuidas mul endalgi pisarad tilkusid ja ma mõtlesin, kuidas ma ütlen endale, et armastan ennast,“ teab naine, et see ei pruugi tulla lihtsalt. Kuid Merike on veendunud, et iga naine on juba täna iseenda parim versioon. Kui teha teadlikke samme, on võimalik iseendaga veelgi suuremaks sõbraks saada. Seepärast suunab Merike teadvustama, mis on see miski, mis sunnib kätt toidu järele haarama, ja vabanema igapäevasest kaaluga kaasnevast stressist.

Louise L. Hay õpetuste treener-koolitaja, diplomeeritud EFT praktik ning figuuritajate ellukutsuja Merike Kütt.

Foto: Erakogu

Milline oli Merikese teekond, mida temalt õppida, kuidas pääseda emotsionaalse söömise nõiaringist ning kust leida tuge, saabki teada värskest saatest.

Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.