Tantsupeo ajakava

Tants Muusika autor Tantsu autor Solist Tantsivad
Algamine muusika ja sõnad Maian Kärmas
Ivo Linna
Jaanitulele muusika rahvalaul „Tulge tuld hoidma“, seade Tõnu Laikre, Meelika Hainsoo Ene Jakobson, lavastaja Helena-Mariana Reimann Meelika Hainsoo Noorte segarühmad
Tulge tulda hoidemaie muusika rahvaviis „Juurika Jaani labajalg“, seade Indrek Kalda tantsu autorid Helena-Mariana Reimann, Ene Jakobson, lavastaja Helena-Mariana Reimann
Noorte segarühmad
Suvine pööripäev muusika ja sõnad Maian Kärmas
Ivo Linna ja Jennifer Marisse Cohen, Jaagup Tuisk või Merit Männiste, Hardo Adamson
On meie keskel suvi muusika Arne Oit, seade Jaak Jürisson, orkestratsioon Kristjan Priks
sõnad Ellen Niit, Märt Hunt
tantsu autor ja lavastaja Agne Kurrikoff-Herman
1. ja 2. klassi segarühmad
Tita tots muusika ja seade Olav Ehala, sõnad Juhan Viiding tantsu autor Agne Kurrikoff-Herman
1. ja 2. klassi segarühmad
Heinalised muusika rahvaviis "Piimanaiste polka", seade ja solist Ruslan Trochynsky tantsu autor Ave Anslan, lavastaja Ulla-Helin Mangel
Neiduderühmad
Sügiseootus muusika ja seade Rein Rannap, sõnad Ott Arder tantsu autorid ja lavastajad Kadri Jukk, Nele Varendi
Väikesed võimlejad 1.-5. klass
Sügisene pööripäev muusika ja sõnad Maian Kärmas
Ivo Linna ja Jennifer Marisse Cohen, Jaagup Tuisk või Merit Männiste, Hardo Adamson
Kooliteel muusika Priit Pajusaar "Laul Leiutajateküla koolist", seade Kristjan Priks, sõnad Leelo Tungal tantsu autor ja lavastaja Liina Eero
2.-3. klassi segarühmad
Oravakesed muusika Tõnu Sestverk "Kitsesarve lugu", Margus Veenre ja Tarmo Kivisilla improvisatsioon, seade Kristjan Priks tantsu autor ja lavastaja Liina Eero
2.-3. klassi segarühmad
Pärglipolka muusika rahvaviis "Pirupolka", seade Arno Tamm tantsu autor ja lavastaja Maido Saar
7.-9. klassi segarühmad
Kadrid-Mardid muusika Arno Tamm, sõnad Aapo Ilves tantsu autor ja lavastaja Maido Saar Eeva ja Villu Talsi 7.-9. klassi segarühmad
Puhas lumi muusika Mari Kalkun, seade Lauri Lüdimois, sõnad Paul Haavaoks tantsu autor ja lavastaja Rene Kotkas Mari Kalkun Võimlemisrühmade koondkava
Talvine pööripäev muusika ja sõnad Maian Kärmas
Ivo Linna ja Jennifer Marisse Cohen, Jaagup Tuisk või Merit Männiste, Hardo Adamson Võimlemisrühmade koondkava
Talitrallirein muusika Kristjan priks "Kumõška" tantsu autor ja lavastaja Rauno Zubko
5.-6. klassi segarühmad
Näljamihkel muusika rahvalaul "Näljapeks" ja rahvaviis "Mihkli esimene polka", seade Arno Tamm ja ansambel Paabel; sõnad rahvaluule, Arno ja Liisi Tamm

5.-6. klassi segarühmad
Jäälillemäng muusika Ando Ran Varres, sõnad Anzori Barkalaja tantsu autor ja lavastaja Kersti Kull Liisi Koikson Suured võimlejad 1 ja 2
Külmapõli muusika rahvaviis "Orjalaul", seade ja esitaja ansambel Rüüt tantsu autor Maria Uppin, lavastaja Ulla Helin-Mengel
Neiduderühmad
Tulitilgad muusika ja sõnad Maian Kärmas, seade Erki Pärnoja tantsu autor ja lavastaja Helena-Mariana Reimann Lenna ja Ott Lepland Noorte segarühmad
Kevadine pööripäev muusika ja sõnad Maian Kärmas
Ivo Linna ja Jennifer Marisse Cohen, Jaagup Tuisk või Merit Männiste, Hardo Adamson
Ojake muusika ja sõnad Jaan Tätte "Ojalaul", seade Kristjan Priks tantsu autor Ene Jakobson ja lavastaja Kristiina Siig Eeva Talsi 3.-4. klassi segarühmad
Kevadrõõm muusika Astrid Lõbin "Kevade marss" ja rahvaviis "Raabiku", seade Arno Tamm, sõnad Evi Salm "Kevade marss" tantsu autor ja lavastaja Kristiina Siig
3.-4. klassi segarühmad
Suvetuules muusika Janno Vesik "Meremäe valss" tantsu auto Ene Jakobson, lavastaja Helena-Mariana Reimann
Noorte segarühmad
Päikesetervitus muusika rahvaviis "Veere, päike!"; seade Ott Kaasik, Ürjo Jaama, Triinu Taul, Toomas Torop, Kaarel Liiv, Kristjan Priks
Triinu Taul Neiduderühmad
Kullakera kandjad muusika ja sõnad Maian Kärmas; seade Maian Kärmas, Ahto Abner, Henno Kelp, Peeter Rebane, Eeva Talsi, Villu Talsi, Lauri Lüdimois, Kristjan Priks tantsu autorid ja lavastajad Margus Toomla, Karmen Ong Lenna ja Ott Lepland Ühistants
Oige ja vasemba muusika rahvaviis "oige ja vasemba" tantsu seade Ullo Toomi, lavastaja Margus Toomla esitaja Juhan Uppin eesti lõõtsal Ühistants

Tantsupeo 1. etendusel laulavad Jennifer Marisse Cohen ja Jaagup Tuisk. Tantsupeo 2. ja 3. etendusel laulavad Merit Männiste ja Hardo Ad

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis