BRONEERING ABIELUKS: Noore kristlase Gertu jaoks on kihlumine nagu broneering abieluks: paarilised on otsustanud teineteisele pühenduda, kuid samas ei ole neil veel teineteise ees suuri kohustusi.

Foto: Erakogu
Vanemlus
2. november 2023 11:21

SUUDLUS ALLES PÄRAST KIHLUST! Kristlik sisulooja Gertu Väät: on tähtis, et mõlemad pooled igatseksid oodata seksiga kuni abieluni (33)

Tänapäeval saadakse lapsi aina hilisemas eas. On täiesti tavaline, et naine sünnitab esiklapse ligi 40aastasena. Sisulooja Gertu Väät sooviks saada nelja last, kuid alles pärast abiellumist. „See, et oleme kristlased ja otsustanud seksiga oodata, ei tähenda, et oleme imeinimesed, kellel pole mitte mingeid tunge,” nendib ta.

Gertu Väät (20) on Tallinnast pärit sisulooja ja fotograaf, kes jagab avalikult oma elu kristlasena. Gertu õpib sotsiaalmeedia erialal ja armastab laulmist. Rõõmsameelne ja positiivsusest pakatav naine on vaatamata noorusele juba kihlatud. „Olen mittekristlikus perekonnas üles kasvanud, kuid oma tee jumalani leidsin 14aastaselt. Olin sellal vaimselt väga kehvas kohas, halvas seltskonnas ja võitlesin ärevusega.”

Edasi lugemiseks:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
3.99