"Puuduta mind! 107. saade - Andero Pebre; Anu Saagim; Sirje PresnalVideo: Rauno Vahtre; Tatjana Iljina
Inimesed
28. november 2019 21:52

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloud'ist

„PUUDUTA MIND“ 107. SAADE | Infokandja Andero Pebre: saage ometigi aru, et me ei ela paradiisimaailmas, kus liidrid ja juhid on rahva heaolu peal väljas! (13)

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks külaliseks on endine Eesti meisterjalgpallur Andero Pebre (28), kes asus kõikide suureks üllatuseks hoopis maailma parandama. 

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloud'ist SIIT!

Andero Pebre mängis Levadias neli aastat ja võitis kaks Eesti meistri tiitlit. Ta oli üks neist Levadia noormängijatest, kelle osas olid peatreeneril suured ootused. 

Pebre jaoks pole profijalgpall enam eesmärk. Mingil hetkel läks ta Austraaliasse ja tagasi tulles oli muutunud mees. Hakkas rääkima UFOdest ja üritas haigusi emakese looduse abiga ravida. Enda sõnul leidis ta oma rännakuil hoopis olulisema tee - multidimensionaalse inimanatoomia, bioloogilised ülestõusmised ning universumite struktuurid ja ülesehitused – ehk kokkuvõttes spirituaalse maailmavaate. Andero nimetab end infokandjaks, kelle ülesandeks olevat teistegi silmi avada. Tema sõnul käivad maailmas praegu suured muutused ja eranditult iga inimene on sellega seotud.

Samuti on Andero veendunud, et viimasel ajal külvatakse maailmas toimuvate sündmuste kohta läbi meediakanalite liiga palju hirmu. Tema sõnul on sellega tegelikult seotud erinevad tulnukrassid, kes võitlevad omavahel. "Meie kui inimesed ei tohi laskuda sellesse energiasse ehk peame teadlikult oskama vältida negatiivseid uudiseid, mis loovad negatiivset energiat,” ütleb Pebre, kes igapäevaselt uudiseid ei loe ja telekat ei vaata.

Püüame saates leida vastuseid küsimustele:

Kas on elu pärast surma? Kas maavälised olendid eksisteerivad? Viimasega seoses jagab Andero ka praktilisi ja isiklikke kogemusi. Miks ei tohiks ravida haigusi antibiootikumidega ja vigastusi süstidega? Kas tuleks uskuda ettemääratusse? Kas kõik meie ümber on hologramm? Miks mingid meie ajufunktsioonid on lukku pandud? Kes need siis lukku pani? Mis meie koolisüsteemil viga on? Kas kõik vaktsiinid on halvad?

Eraldi põneva teemana käsitleme subliminaalsete sõnumite mõju meie alateadvusele.

Andero, mis asjad on subliminaalid ja miks ma pean üldse teadma mis need on?

Te mitte ainult ei pea teadma, vaid ka teadlikult teadvustama, sest vastasel korral sõidetakse teist teerulliga teie endi silme all nii osavalt üle, et te ei saa arugi. Subliminaalid ehk teisisõnu subliminaalsed sõnumid (subliminal messages) on kahemõttelised pildid, sümbolid, kujutised ja isegi helid, mida suudab jäädvustada läbi pulsisageduste, ajurütmide ja subatomaarsel tasandil toimuvate reaktsioonide meie alateadvus.

Kui meie visuaalne nägemus annab ühe sekundi jooksul teadliku signaali meie mõistusele siis registreerib ta kõigest 1:1000 terviklikust informatsioonist ehk pildist. Kuhu läheb ülejäänud 99,99%? Need signaalid salvestab meie alateadvus, millega me loome oma reaalsust läbi mõtete ja tegude enda igapäevastes tegemistes.

Kes neid subliminaale kasutab ja mis eesmärgil neid kasutatakse?

Üle 90% meie tegemistest teeb meie alateadvus. Me võime arvata ja mõelda kuidas iganes me soovime ning tahame me seda või ei taha, me oleme programmeeritud ühel või teisel viisil, küsimus on ainult kui palju? Kas me suudame kontrollida oma elu ise või laseme kontrollida seda kellelgi, kes seda soovib teha rohkem.

Kõigepealt tuleb meil mõista ja aktsepteerida seda, et me ei ela paradiisimaailmas, kus liidrid, juhid, valitsejad ja kõrgel positsioonil olevad tegelased on rahva heaolu peal väljas, kes toetavad,  abistavad ja jagavad adekvaatset informatsiooni.

Olenemata sellest, kui loomulikus või mitteloomulikus reaalsuses me elame, tuleb meil igaühel võtta sisemine vastutus ja elada teadlikku ja teadvustatud elu isegi siis, kui te tunnete, et olete ainus. Pole ühtegi vabandust sellel, et lasta iseennast programmeerida ja ulatada lahkelt edasi see kujunenud maailmapilt oma lastele.

Inimesed, kes ekslikult arvavad, et nad teevad kõike teadlikult on nii lootusetult süsteemist sõltuvad, et nende aju arvutab välja ainult subliminaalide võrrandeid. Räägin näidete varal, kuidas see kõik käib ja milleni viib subliminaalide mõju ühe “teadlikku elu” elava inimese.

Kus kasutatakse subliminaale manipuleerival ja müügi eesmärgil massiliselt?

Meedia, televisioon, raadio, poliitika, muusika, filmid, saated, multikad, tänavareklaamid, muud reklaamid, kaubanduskeskused, poed, letiriiulid, meditsiin, koolid, haridus, firmade logod, skulptuurid, maalid ja eriti võimsalt pakenditel - kommid, šokolaadid, krõpsud, nätsud jne.

Ma toon teile ühe näite raadio Sky Plusist. Kindlasti paljud te olete kuulnud seda reklaami – “Vaktsineeri nakkusliku vingumise vastu. Kõige positiivsem raadiojaam Eestis.” Alateadvus võtab vastu eriti jõuliselt sõnu: “vaktsineeri”, “nakkuslik”, “vingumine” ja “positiivne”- (selle all mõeldakse muuseas naiivne). Väga hästi ja võimsalt töötav heliline subliminaal. Kas see mõjutab inimest, kes on teadlik sellest? Vastus on pigem ei. Kas see mõjutab inimest, kes ei ole teadlik sellest? Vastus on pigem jah.

Toon järgmise näite - Hullud Päevad Stockmannis -50%, -70% või Osturalli Kaubamajas jällegi visatakse %-d ette ja kõik tormavad – see on numbrite keel, millele alateadvus reageerib koheselt. Seda kutsutakse ka massihüpnoosiks ning jookse-karga-võitle kitseaju sündroomiks. Sinna kuhu nooled näitavad ja kuhu liiguvad esimesed, sinna liigutakse järgi. Seda ei saa nimetada teadliku elu elamiseks.

Järgmine näide poliitikast - loosungid “Kindlalt edasi!”, “Aitab madalatest pensionitest!”, “Töötab!”. Alateadvus saab signaali – tee seda edasi mida sa teed, ära küsi küsimusi, meie viime su kindlalt meile sobilikku teedpidi edasi, anna oma võim meile – sina lihtsalt  tööta, tööta ja tööta siis saad aastate pärast nautida madalat pensioni ja meie aitame sellele kaasa.

Siin elus ei ole mitte midagi juhuslikku – vares õues ei kraaksu ka lihtsalt niisama, seega mõistkem, et siin maailmas on iga värv, toon, sümbol, helikirjeldus ja kujundus alati läbi mõeldud.

Kas seda kõike tehakse teadlikult?

Vahet ei ole. Meid mõjutab see täpselt samamoodi, on see siis teadlikult tehtud või alateadlikult infoväljast võetud – kõik on suures pildis korrapärane ja kõigel on seosed ja eeldused.

Kas mõni poliitik teadlikult teab, mis on subliminaal?

Suure tõenäosusega ei tea. Aga väljasaadetud info toimib igal juhul. Kas suuri logosid ja reklaame tehakse teadlikult manipuleerivatel eesmärkidel? Jah, teatud astmel ja positsioonil olevad “inimesed” oskavad seda juba väga detailselt kujundada ja iga viimne kui joon ja täpp on läbi mõeldud. On olemas ka sellised vahendid nagu NLP – ehk neurolingvistiline programmeerimine. Seda kasutavad ka mustkunstnikud ja hüpnotiseerijad.

Suured poeketid on siis subliminaalide vabrikud?

Keskmiselt võtab inimene poes ringi käies ühes sekundis alateadlikult vastu üle 200 subliminaalse sõnumi. Mis te ise arvate, kas see mõjutab meid? Ja kuidas veel mõjutab! Te tulete poest väga tihti välja ostetud asjadega, mida te tegelikult ei vaja ja mille järgi te tegelikult sinna ei läinud. Miks? Sest teid pannakse ostma asju, mida alateadvus soovib. Miks ta soovib? Sest ta on ära hüpnotiseeritud ja programmeeritud edastades närviimpulssidega pidevalt signaale sinu teadlikule meelele. OSTA SEDA! OSTA SEDA! OSTA SEDA!

Mida teevad lapsed poes? Neil on alateadvus eriti võimsas töökorras, kuna algus-aastatel teevad nad vähe asju teadliku meelega ja laste peal osatakse seda väga hästi ära kasutada. Kõik mis on kirev, sigrimigri ja värviline – kõike nad tahavad. Nad ei taha mitte ainult sellepärast, et neil oleks seda vaja, vaid sellepärast , et nad on samamoodi ära  programmeeritud. Ma ei soovi teid siinkohal hirmutada, vaid anda teile informatsiooni, kuidas mina olen sellest kõigest aru saanud.

Kui me hakkame poes ringi käima teadlikult, siis teeme ka vähem seosetuid oste?

Mina olen sellest teadlik olnud juba aastaid. Kas ka mina teen vahel seosetuid oste? Aus vastus on, et jah vahest teen, sest see subliminaalide mõju kestab väga pikka aega ja on võimalik, et osad programmeeringud läbi teatud koodide võivad jääda meie kehasse raku tasandile kinni kümneteks aastateks kuni terveks eluks. Aga loomulikult teadlikku inimest saab programmeerida vähe ja kui me hoiame seda levelit, siis aastatega see võimalus saab kaduda täielikult. Siis saame öelda, et me oleme sõltumatud, vabad ja teadlikud.

Muusika, filmid, multikad on järgmised vahendid läbi mille on võimalik programmeerida täiskasvanuid, rääkimata lastest, nii edukalt, et sellest vabanemine saab olema väga vaevarikas. Iga pildi taga, mida me vaatleme teadlikult või alateadlikult on signatuur ja energeetiline šabloon. See ei ole lihtsalt niisama, et ma midagi kuulan või vaatan.

Muusika mõjutab näiteks meie rakkudes olevat vett ja sealseid biokeemilisi reaktsioone. Mida propageerib mainstream muusika juba viimased 20 aastat väga jõuliselt? Seksismi, seksi, enda keha ja mõistuse maha müümist, rahaorjust, ahnust, satanismi, perverssust ja loomulikult alkoholi, narkotsi ja pidu peo otsa, et võtta inimkonnalt terve mõistus. Seega soovitan analüüsida, mida me laseme vaadata ja kuulata oma lastel ja mida me laseme teha iseendal, oma elukaaslasel, oma lähedastel ja sõpradel?

Miks noored inimesed satuvad täiesti seosetult ja äkki alkoholismi, narkootikumide või isegi enesetapu mõtete rajale?

On läbi viidud kirjalikke katseid, kus inimesed vastavad teatud küsimustele saades teada kui manipuleeritud ja programeeritud mõtlemisega sa oled ning on jõutud järeldusteni, et subliminaalid saavad esile kutsuda ka enesetappe kas siis alkoholi või narkootikumide ületarbimisega. Mida me näeme filmides ja saadetes? Ainult vägivald, tulistamine, sõda sõja otsa, kaklemine-võitlemine selline kitse-sokuaju mentaliteedi propageerimine.

Eestis palun väga - "Kättemaksukontor", "Viimane võmm", "Suletud uste taga", "Võimalik vaid Venemaal", "Krimi", "Padjaklubi" jne. – Kas need saated loovad väärtust või on need selleks, et meil oleks millega oma meelt lahutada või pigem meelt lahustada? Kui ma olen tervik, siis millest ma pean üldse oma meelt lahutama. Välismaa saated on kõik tapmist ja mõrvajuhtumeid propageerivad, kus igal pool on esindatud detektiivid ja uurijad tehes kõik saated põnevaks, huvitavaks ja kaasahaaravaks, et meie meel upuks sellesse programmeeringusse.

Hollywoodi komöödiad – mis seal toimub?

Kõik tiirleb ainult seksi, labaste naljade ja seosetu elu elamise ümber, et me muutuks samasugusteks klounideks nagu need suured superstaarid seal eesotsas, keda me kodus teleka ees või kinosaalis suu ammuli vaatame. Probleem ei ole näitlejates ja nemad ei ole selle asja taga, nemad on tööriistad, kelle näitlemisoskuse potentsiaali kasutatakse manipuleerival eesmärgil ära.

Samamoodi muusikatööstuses otsitakse varakult üles need talendid ja vaadake mis või kes nendest lõpuks saab ja mis elustiili nad esindavad? Kes vaatavad neid talente nende tipphetkel alt ülesse? Eelkõige teismelised ja murdeeas noored, kes otsivad alles iseennast ning millist suunda elus valida. Jah, kokkuvõttes on igal inimesel vaba valik, mida ta teha soovib ja kelleks ta tahab saada, kuid küsimus on selles, kas me tahame ise või meid pannakse tahtma.

Kas peaksime tunda hirmu subliminaalide ees – hirm süvendab seda ju veelgi?

Olge vabad ja elage õnnelikult oma elu ja lihtsalt teadvustage, et need eksisteerivad ja öelge või korrutage kas või mõtetes iseendale, et ma olen vaba kõikidest manipulatsioonidest, ma olen vaba kõikidest programmeeringutest, ma olen vaba hirmudest, ma olen teadlik, ma olen tugeva mõistusega, ma olen kindlameelne ja julge, ma kontrollin oma alateadvust ise, kõik minu otsused ja valikud on ainult minu omad.

"Puuduta mind! 107. saade - Andero Pebre; Anu Saagim; Sirje Presnal Foto: Erki Parnaku

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloud'ist SIIT!