Foto: Erlend Štaub
Inimesed
23. mai 2019 08:02

GALERII | ÕL CANNES’IS: punasel vaibal nägi eriti stiilseid ja puhevil kleite

Cannes'i filmifestivalil linastus Prantsuse film "Oh Mercy!", mille punasel vaibal nägi seekord eriti rohkelt suuri, puhevil ja pika sabaga kleite. Aga mitte ainult!

Juba teist õhtut järjest kõndis vaibal ka Leonardo DiCaprio. Võluva väljanägemisega paistsid silma ka Adriana Lima, Izabel Goulart ja Josephine Skriver. Ent kaamerate ees püüdsid pilke teisedki. Eriti jäävad sellisel üritusel silma (ja kaamerapilti) need, kes tavatult suuri kleite kannavad.

Patricia Contreras Foto: Erlend Štaub
Foto: Erlend Štaub

Daamide uhkeid tualette vaadates jääb vaid imestada, kuidas nad selliste kleitidega küll kinosaali ära mahuvad. Olgugi et saar on hiigelsuur, mahutades 2300 vaatajat, ei erine reavahed ning toolilaiused tavalisest kinosaalist. Ehk on neil varuks mõni kaval nipp? Vahetavad nad oma kostüümid majja sisenedes millegi mugavama vastu või jätavad üldse filmi vahele, jääb vaid oletada.

Natasha Poly Foto: Erlend Štaub
Sara Forestier Foto: Erlend Štaub

"Oh Mercy!" on prantsuse režissööri Arnaud Desplechin mõrvamüsteerium, mis põhineb tõsielulisel lool. Film sai inspiratsiooni Põhja-Prantsusmaal Roubaix's jõulude ajal toimunud julmast veretööst, mida üks politseikomissar uurima hakkab. Filmis mängivad põhirollides Léa Seydoux, Sara Forestier, Roschdy Zem.

Mis punasel vaibal toimus ja milliseid kostüüme staarid kandsid, vaata galeriist!