Brad Pitt, Leonardo DiCaprioFoto: Erlend Štaub
Inimesed
22. mai 2019, 16:56

GALERII | ÕL CANNES’IS: Brad Pitt ja Leonardo DiCaprio varjusid pärast hommikuni kestnud pidu päikeseprillide taha

Cannes'i festivalil linastunud filmi "Ükskord Hollywoodis" järelpidu nii kaua, et päike oli juba uut päeva äratamas. Hommikul kell 11 tuli aga filmitegijatel viksi ja viisakana sadade fotograafide kaamerate ette tulla. Nappidele unetundidele vaatamata nägid nad suurepärased välja!

Festivalipaleest sajakonna meetri kaugusel Grand Hoteli hoovis toimunud kinnine järelpidu kestis Vanity Fairi Instagrami story'de järgi varaste hommikutundideni. Kohal oli valdav enamus staarkülalistest, keda ka õhtul punasel vaibal näha võis. (Vaata galeriid SIIT!)

Peol pakuti eri suupisteid (näiteks lõhe tartar avokaadokreemiga) ja puuvilju, staaride janu kustutati peamiselt aga Miraval Provence roosa veini, Moet'i šampanja ja Hennesy konjakiga. Muusikat mängis staaridele rokki ja funki viljelev prantslane Yarol Poupaud.

Ent järgmisel hommikul tuli "Ükskord Hollywoodis" filmitiimil üsnagi varakult juba maailma meedia kaamerate ees võimalikult hea välja näha. Ega me ju tegelikult teagi, kui kaua nad eelmisel õhtul pidutsesid. Küll aga ilmusid Leonardo DiCaprio ja Brad Pitt fotosessioonile päikeseprillidega ning jätsid need eest võtmata ka siis, kui fotograafid ilusate silmade pildistamise vihjeid tegid. Päike neid igatahes ei seganud, sest Cannes'is on ilm märksa kehvem kui Eestis – taevas on pilvine ning sooja on vaid 18 kraadi.

Siiski nägid nii Margot Robbie, Quentin Taranto, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Shannon McIntosh ja David Heyman fotograafide ees väga head välja ning väsimusest ei paistnud märkigi. Vaata rohkem galeriist!

______________

“Ükskord Hollywoodis” (“Once Upon a Time in Hollywood”) viib vaatajad 1969. aasta muutuvasse Los Angelesse, kus teletäht Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ja ta kauaaegne kaskadöör Cliff Booth (Brad Pitt) üritavad tegutseda peaaegu tundmatuseni muutunud meelelahutusäris. Lavastaja ja stsenaristi üheksandas filmis on väga palju osatäitjaid ja mitmed süžeeliinid, mis avaldavad austust Hollywoodi kuldajastu viimastele hetkedele. Film linastub Eesti kinodes 9. augustil.