Margot Robbie, Quentin Tarantino, Leonardo DiCaprio, Brad PittFoto: Erlend Štaub
Inimesed
22. mai 2019, 07:00

GALERII | ÕL CANNES’IS: hurmurid Leonardo DiCaprio ja Brad Pitt ajasid punasel vaibal pealtvaatajad täiesti pööraseks (5)

Sellist punase vaiba staaride paraadi nagu filmi "Once Upon a Time in Hollywood" eel pole Cannes'is ammu nähtud ning tänavu festivalil seda ilmselt üle ka ei trumpa. Leonardo DiCaprio, Brad Pitti ja Quentin Tarantino saabumist saatsid vaibumatu aplaus ja hõiked pealtvaatajate seast.

Quentin Tarantino kümnes ja ühtlasi viimane film enne pensionile minekut oli kindlasti tänavuse Cannes’i programmi kõige oodatum maiuspala. Juba mitu päeva varem seisid lootusrikkad Tarantino fännid festivali peatänaval Croisette’il siltidega, mis palusid neile linastuse pileteid loovutada. Olgugi, et filmipalee esilinastuste saali mahub 2300 inimest, jäid enamik neist pika ninaga.

See-eest võisid nad festivalipalee ees näha enneolematus koguses hurmavaid Hollywoodi staare eesotsas Leonardo DiCaprio ja Brad Pittiga, kelle esimesed sammud punavaibal teenisid kõrvulukustava hõigetekoori.

Brad Pitt, Quentin Tarantino, Leonardo DiCaprio, David Heyman, Shannon McIntosh, Margot Robbie, Daniela Pick Foto: Erlend Štaub

Linastuse lõpus sai Tarantino seitse minutit kestnud aplausi. Rahvas seisis saalis püsti ning filmitegijatel kippus pisargi silma. Muide, see on esimene kord, kui DiCaprio ja Pitt ühes filmis mängivad.

Brad Pitt Foto: Erlend Štaub

“Ükskord Hollywoodis” (“Once Upon a Time in Hollywood”) viib vaatajad 1969. aasta muutuvasse Los Angelesse, kus teletäht Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ja ta kauaaegne kaskadöör Cliff Booth (Brad Pitt) üritavad tegutseda peaaegu tundmatuseni muutunud meelelahutusäris. Lavastaja ja stsenaristi üheksandas filmis on väga palju osatäitjaid ja mitmed süžeeliinid, mis avaldavad austust Hollywoodi kuldajastu viimastele hetkedele. Film linastub Eesti kinodes 9. augustil.

Vaata galeriid ja saa osa punase vaiba melust!