Foto: TV3
Tele
22. oktoober 2018 11:08

„Kuuuurija“ täna: ekskohtunik räägib avameelselt kohtumaja saladustest! (7)

Skandaalne Katrin Lusti autorisaade toob täna õhtul ekraanile hoiatava loo. Panga käest liisinguauto ostmine peaks olema kõige turvalisem kasutatud auto soetamise viis, kuid nüüd pöördus „Kuuuurija“ poole mees, kes jäi ilma nii autost kui rahast.

Täna on mees enda sõnul kaotanud ka usu Eesti pangandussüsteemi. Asjasse segatud Luminor pank aga endal süüd ei näe. Kas panga kaudu auto ostmine on tõesti risk?

Saate teises pooles räägib avameelselt kohtumaja saladustest kohtunik Kunman. Ekskohtunik Leo Kunman Katrin Lustile enneolematult avameelse intervjuu, milles kritiseerib enda endisi kolleege, kohtusüsteemi ja prokuratuuri. Erakordselt otsekoheses intervjuus siunab ekskohtunik Kunman riigi peaprokuröri Lavly Perlingut ja nimetab teda lausa "kättemaksuhimuliseks naiseks"!

Kohtunik Leo Kunmani kohtuhaamer on süüdi mõistnud tuhandeid inimesi ja oma 25 aasta pikkuse kohtuniku karjääri jooksul on mees näinud nii mõndagi. On siiski väga erakordne, et endine kohtunik avab kohtunike kulisside taguse elu telekaamerate ees ja räägib avameelselt näiteks sellest, kuidas prokurörid üritavad tema sõnul kohtunikke igapäevaselt endale soodsas suunas mõjutada.

„Kuuuurija“ täna kell 20.00 TV3s!