ERKI Moeshow 2018 toimub 26. mail Foto: ERKI
Inimesed
29. aprill 2018 14:57

ERKI Moeshow 2018 toimub 26. mail underground-klubis HALL

ERKI Moeshow ootab julgeid modellide casting’ule! (1)

ERKI Moeshow 2018 toimub seekord 26. mail pealinna uues underground-klubis HALL. Laval esitlevad oma loomingut 21 noort moeloojat, kes on oma kollektsioonide esitlemiseks nüüd modellide otsingul. Sel puhul toimub 5. mail Nautica keskuses casting, mille kestvusaeg on orienteeruvalt 11.00-18.00.

Casting, mille raames valitakse välja modellid, kes pääsevad sel aastal ERKI Moeshow lavale, toimub 5. Mail Nautica keskuses. Kõigil huvitunutel palutakse sündmuse puhul  siseneda keskusse parempoolsest sissekäigust.

ERKI Moeshow modellide casting’ul toimub osavõtjate mõõtmine, pildistamine ja poodiumil kõnni harjutamine. Oodatud on igas vanuses naised ja mehed, alaealistel on aga vajalik endaga kaasa tuua vanema poolt allkirjastatud kirjalik nõusolek. Osalejatel palume casting’ule tulla lihtsas riietuses, puhaste juustega ja ilma meigita. Otsuse, kes ERKI Moeshowle pääsevad, langetavad disainerid. Registeerumine toimub kohapeal.

ERKI Moeshow’l modellina kaasa löönud ning seekord juba ERKI lavatiimi kuuluv Vera Gonchugova sõnas, et moeshow’st osavõtt mõjub positiivselt modelli portfooliole: “Esiteks on see kasulik portfoolio jaoks, sest modellid leiavad laialdaselt kajastust pressis. Teiseks on moeshow’lt võimalik koguda endale olulisi kontakte moemaailmast.”

Käesoleval aastal soovib ERKI Moeshow juhtida inimeste tähelepanu privaatsusele nii virtuaalses kui meid ümbritsevas maailmas. Turvaaugud, identiteedivargused, andmete kergekäeline jagamine - need on vaid mõned näited meid ümbritsevatest ohtudest, millele meeskond tähelepanu juhtida kavatseb.

Ootame kõiki julgeid moelavale ihkajaid 5. Mail Nautica keskuses!

Lisainformatsiooni ERKI Moeshow 2018 kohta leiate SIIT!

ERKI Moeshow 2018 toimub 26. mail Foto: ERKI