Video: Viljar Voog
Üritused
26. aprill 2013, 16:35
Õhtulehe video!

Birgiti nõudmised taustalauljatele: rinnarätikud olgu säravamad! (28)

Eesti eurolauljad käisid täna Baltika kvartalis endale riideid valimas. Kui solisti valge kleit on alles valmimisjärgus, siis taustalauljad said selga tuttuued ülikonnad, mille kohta Birgitil ka kohe oma märkuseid teha oli.

Algselt pidid Birgiti taustalauljate Raimondo Laikre, Lauri Pihlapi ning Kaido Põldma rinnarätikud olema valged ning lilla äärega. „Okei," kõlas plaanist kuuldes naise lühike kommentaar. „See mulle muidugi meeldiks, kui oleks mingi läikivam asi," avaldas ta seepeale oma arvamust.

Paar hetke hiljem intervjuud andes võtab olukord naise naerma: „No eks ma ikka naisterahvas ja oma arvamust tahan avaldada. Need rätikukesed ma tahaksin veel säravamaks muuta, et nad veel rohkem veel säraksid. Aga muidu on vinks-vonks valmis poisid."

Birgiti Karolin Kuusiku disainitud kleit veel päris valmis ei ole. Lauljatari sõnul tuleb see ikka valge nagu ka esmalt välja hõigatud, ehkki mitte päris lumekarva.

Kuidas on aga kleiti sisse planeeritud raseda Birgiti üha kasvav kõhuke? „Õnneks me oleme mõelnud välja ikka sellise kleidi, et seal kõht ei jää segama. See on kõik ikkagi läbi mõeldud, et kui peaks ootamatult väga kiiresti kasvama, siis saab seda ilusti varjata," räägib ta.

Birgit harjutab iga päev hoolega oma eurolaulu „Et uus saaks alguse". Viimastel nädalatel on haiguse kiuste valmis saanud ka laulu inglise-, vene-, rootsi-, ja hispaaniakeelsed versioonid, mis avalikustatakse järgmisel nädalal. Kuidas Birgit nelja võõrkeelega hakkama sai, kuula juba videost!