„Puuduta mind“ - saatekülaline ajutervise treener Evely Raudmets, saatejuhid Anu Saagim ja Dali Karat

Video: Tatjana Iljina
Inimesed
13. jaanuar 2024 19:06

„PUUDUTA MIND“ 307. SAADE | Insener, kellest sai ajutervise treener: „Minu suguvõsas diagnoositi saatuslikud haigused. Vajalikku abi ma ei saanud, õppisin ise ennast ja teisi aitama.“ (1)

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saate „Puuduta mind“ külaliseks on seekord ajutervise treener Evely Raudmets. „Olen hariduselt insener ja mind on väiksest peale huvitanud, kuidas asjad töötavad,“ räägib Evely. „Minu vanaemal, kes on meie hulgast lahkunud, diagnoositi skisofreenia. Aasta hiljem diagnoositi ka emal sama haigus. Teda vedas alt aju. Ka tema lahkus siit ilmast traagilisel moel. Mu tütrel diagnoositi samuti hulk tervisehädasid ja ma ei leidnud abi, mida oleksin tahtnud. Järjekorrad olid pikad. Otsustasin, et õpin ja saan ise inimeseks, kes end ja teisi abistab.“

Aju, milline müstiline ollus meie kolba all! Enne, kui sellest olulisest organist rääkima hakkame, räägi pisut endast, Evely. Täna töötad ajutervise treenerina, ausalt öeldes kuulen sellisest ametinimetusest esimest korda. Hariduselt oled sa tegelikult insener.

Edasi lugemiseks:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
3.99