„Puuduta mind“ – saatekülaline isiksustüüpide häkker Kaido Kubri, saatejuhid Anu Saagim ja Dali Karat

Video: Tatjana Iljina
Inimesed
21. jaanuar 2024 14:00

„PUUDUTA MIND“ 308. SAADE | Nohikust isiksusetüüpide häkker peilib välja sinu tugevused ja nõrkused ning jagab nippe nende kasutamiseks igapäevaelus (1)

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saate „Puuduta mind“ külaliseks on seekord Kaido Kubri. Kaido on arengupartner ettevõtetes ja riigiasutustes seoses kõigega, mis puudutab erinevate isiksuste ühtse meeskonnana toimima panemist. Ta on DISC'i mudeli fänn olnud tänaseks 20 aastat. Lühidalt kokku võttes võiks Kaidot nimetada isiksusetüüpide häkkeriks. Uurimegi saates mis on DISC ja mismoodi selle abil inimesi lahterdatakse, nende tüpaaže lahti seletatakse ja analüüsitakse. Mida annab DISC'i teadmine tavalisele inimesele ja kuidas selle abil end elus paremini tasakaalus hoida?

Vaata põnevat saadet!

Kuidas mõista seda, et tegelikult on kõik DISC'i tüübid meis kõigis olemas? Mis on inimeste igapäevased suurimad väljakutsed, mida DISC'i teadmine aitab kordades kiiremini lahendada? Mis on suurimad vead, mida DISC'i ja muid isiksuseanalüüsi mudeleid kasutades tehakse?

Edasi lugemiseks:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
3.99