„Puuduta mind“ saatekülalised Priit Kõrve ja Marta Kislov; saatejuht Anu Saagim

Inimesed
6. jaanuar 2024 09:40

„PUUDUTA MIND“ 306. SAADE | Lööd suuri summasid laiaks väljas pidutsedes, aga regulaarse hoolduse jaoks raha ja aega ei jagu! (4)

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saate „Puuduta mind“ külalisteks on seekord kiropraktik Priit Kõrve ja massöör Marta Kislov. „Kui pikka aega on olnud mingid kohad pinges ja kinni, siis seal tekib jäigastumine ja sealt ei viida ainevahetuse jääke, võiks öelda isegi toksilist prügi ära ning see tekitab probleeme,“ ütleb Priit. Massöör Marta omakorda pahandab, et inimesed ei käi piisavalt massaažis. „Massööri juures käimist peetakse luksuseks, sest see maksab kenakese summa, samas siiski mitte üle mõistuse palju. Me jõuame osta rohtu ja ravida ennast, kui oleme haiged, aga me ei jõua hoida enda tervist korras,“ imestab naine.

Vaata saadet!

Kolme lapse ema Marta Kislov töötas aastaid juhtival positsioonil rahvusvahelises värbamisettevõttes. Pealtnäha unistuste töö viis ta aga läbipõlemiseni ja töökoormuse kasvades tundis naine, et vanaviisi edasi minna on võimatu. Nüüd töötab Marta juba kolmandat aastat massööri, beebiujutaja, samuti imetamise ja värskete lapsevanemate nõustajana. Täna tuleb ta iga päev töölt koju õnnelikuna.

Edasi lugemiseks:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
3.99