Surmast rääkimine on oluline: „Minu vastuvõtul käib päris palju leinavaid inimesi. Ttihti küsitakse just sedasama küsimust: mis saab elust pärast surma? Kas meie lahkunud lähedased hoiavad meil silma peal? Kas nad kuulevad, kui räägime nendega?“ kõneleb Timmer.

Foto: Kollaaž: Remo Tõnismäe, Kirjastus Pilgrim
Raamat
14. november 2023 10:20

RAAMATUARVUSTUS | „EGA USKUMATU ENNE USU, KUI KOGENUD POLE!“ Kirsti Timmer: mu sõber nägi lae all hõljudes pealt seda, mis toimus operatsioonisaalis ta kehaga... (3)

Hiljuti jõudis müügile surmauurija Karl Käsnapuu „Surmalähedased kogemused. Mis saab elust pärast surma?“. Olin sellist raamatut kaua oodanud ja puudust tundnud.

„Mul oli kunagi sõber, kes suhtus minu tegemistesse maagiamaailmas naeruvääristavalt. Ühel päeval oli ta koomas. Pikalt. Lootust, et ta ellu jääb, arstid ei andnud. Aga ta jäi. Kui haiglast välja sai, tuli otsejoones meile. Ma poleks kunagi uskunud, et ta vabandab oma suhtumise pärast, aga ta tegi seda. Ka tema käis teispoolsuses ära, ka tema liikus mööda Karl Käsnapuu raamatus korduvalt kirjeldatud tunnelit, ta kohtus lahkunud lähedastega, sai infot, mida ta poleks kuidagi saanud teada ega kuulda...“

Edasi lugemiseks:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
3.99