„Hommikusöök staariga“ restoranis Art Priori; saatekülaline Heidy Tamme; saatejuht Anu Saagim; restorani peakokk Dmitri Fjodorov

Inimesed
7. november 2023 18:08

Heidy Tamme 80 ja 60 lava-aastat! Palju õnne!

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Heidy Tamme: „Olin viinaravil Paldiski maanteel koos Ülle Ullaga ja palun ärgem unustagem, et vahepeal ka Eesti rikkaim naine...“ (7)

Minu seekordseks külaliseks on laulja ja muusikapedagoog Heidy Tamme, sünninimega Heidy Laanemäe, kes tähistab tänavu nelja uhket tähtpäeva: 80. sünnipäeva, 60 lava-aastat, 40 aastat pedagoogitööd ja 20 aastat sotsiaalsfääris ehk poliitikas. „Mind on õnnistatud muusika ja laulmisega. Nii kaua teen, kui on veel kuulajaid. Ja täpselt nii kaua, kui mulle endale tundub, et tulen sellega toime,“ teatab särtsakas naine, kelle eluteele on veeretatud nii suuri kui väiksemaid kivikesi, millest on tulnud üle ronida.

Heidy: „Olin viinaravil Paldiski maanteel koos Ülle Ullaga, teadis keegi rääkida. Tagus veel endale rusikat vastu rinda, et tema isiklikult nägi meid seal. Loomulikult oli selline kuulujutt solvav, sest mul on olnud juba lapsepõlvest saati palju probleeme alkoholilembelise isaga. Olen saanud piisavalt julmi šokke, mida alkohol võib teha, kui seda ei osata õigesti tarbida.

Vaata saadet!

Edasi lugemiseks:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
3.99