Triin Lellep tähistas oma uue raamatu „Vestlused tulnukaga“ ilmumist omapärase peoga Nõmme Tähetornis – tema abikaasa Linus Kordes kanaldas transiseisundis olles maaväliselt olendilt Rohaanilt vastuseid inimesi erutavatele küsimustele.

Video: Sven Tupits
Inimesed
28. oktoober 2023 07:16

„PUUDUTA MIND“ ERISAADE | Maaväline olend Rohaan: „Peagi kolite Marsile ja teist saavad marslased. Mõned inimesed on hallide tulnukate poolt juba ära viidud.“ (13)

„Puuduta mind“ erisaade toimus seekord Nõmme metsade vahel asuvas Tähetornis. Eriti salajase spirituaalse seansi valitud seltskonnale korraldas Pariisis mõnda aega resideerinud ooperilaulja ja kirjanik Triin Lellep, kes tegi oma teledebüüdi Eesti Televisiooni saates „Hommik Anuga“ aastal 2019 ja sai nii tuntuks tervele eesti rahvale. Lellep assisteeris seansil oma rootslasest abikaasat Linus Kordest, kes alustas kanaldamist aastal 2016. Ta on Essassanist pärit maavälise olendi Rohaan kanaldaja. Uskuge või mitte, 16. oktoobri ööl kanaldatigi Tähetorni kohale tulnukas Rohaan.

Vaata saadet!

Rohaan elab emalaeval oma planeedi kohal ja täidab esimese kontakti spetsialisti tööülesandeid, avastades uusi planeete ja nende elanikke. Tema rahvas on planeedi Maa arengut jälginud miljoneid aastaid ja ta seletab meile, kes lõi inimrassi, miks, kuidas ja kes ehitasid püramiidid ning palju muud rabavat meie ajaloo kohta.

Näiteks seda, et meie, eestlased, oleme äravalitud rahvas ja räägime keelt, mis on pärit teiselt planeedilt. Rohaan purustab nii mõnedki meie vanad arusaamad ning avab elu uuest maagilisest vaatenurgast. Ta seletab lahti näiteks mõisted, nagu paralleelreaalsused, teadvus, aeg ja hing. Ta tuletab meile meelde, et me kõik loome oma reaalsust ise ja see on puhas füüsika.

Vaata saadet!

Edasi lugemiseks:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
3.99