Hugh Jackman ja Deborra-Lee Furness 2013. aasta Kuldgloobuste galal.

Foto: JASON REDMOND / Reuters / Scanpix
Inimesed
18. september 2023 15:00

ONGI GEI?! Hugh Jackman lahutab ligi 30 aastat kestnud abielu

„Wolverine'i“ täht Hugh Jackman (54) ja tema naine Deborra-Lee Furness (67) teatasid 27 aastat kestnud abielu lõppemisest. Sõprade sõnul oli seda uudist juba ammu oodata.

Ekskaasad nimetasid väljaandele People tehtud ühises pöördumises ligi kolme ühist aastakümmet abikaasadena õnnistuseks ning oma abielu imeliseks ja armuküllaseks. „Meie teekond on nüüd muutumas ning me oleme otsustanud lahku minna, et kumbki oma arengule keskenduda.“

New York Posti allika väitel ei imestanud abielupaari sõbrad lahkumineku-uudise üle üldse. „See juhtus juba mõnda aega tagasi. Sõbrad ja pereliikmed teadsid.“

Nii Jackman kui ka Furness on pärit Austraaliast. Nad tutvusid 1995. aastal Austraalia telesarja „Correlli“ võtteil. 1996 peeti pulmi. Kuna abielupaaril ei õnnestunud ei loomulikul teel ega kunstviljastamise abil rasestuda, on neil kaks adopteeritud last. Poeg Oscar Maximilian on 23 ja tütar Ava Eliot 18.

Kuna Jackman on oma naisest 13 aastat noorem ja muusikalilembene, sahistati aastate jooksul korduvalt, et tegu on fassaadabieluga superstaari homoseksuaalsuse varjamiseks. Mõlemad on väiteid ka avalikult kommenteerinud. „Kui Hugh oleks gei, siis ta ütleks, et ta on gei. See ajab marru, sest see pole tõsi,“ ütles Furness 2013. aastal Austraalia telesaates „60 Minutes“. Jackson ütles samal aastal Hollywood Reporterile, et kõlakad on hakanud tema abikaasa vaimselt terviselt lõivu nõudma.