VÄÄRTUSTE KONFLIKT: Ants Rootslast häiris, et Jesper Parve oli kirjastajana orienteeritud vaid rahale. Rootslane tahtis aga läbipaistvat ja loomingulist protsessi.

Foto: Kollaaž (Ufuk Zivana / PantherMedia / Scanpix, erakogu)
Inimesed
19. september 2023 07:33

SUUSAD RISTIS JA KOHTUS! Müstikust terapeut Ants Rootslane lahkus Jesper Parve kirjastuse alt, Parve nõudis selle eest 10 000 eurot valuraha! (25)

Müstik ja terapeut Ants Rootslane andis Jesper Parve JES kirjastuse alt välja raamatu „Seitsme põlve müsteerium“, mida nüüdseks on ostetud 17 500 eksemplari. Rekordiline tiraaž tõi kena summa sisse nii Parve kirjastusele kui autorile endale. Ometi läksid kahe tegija suusad eelmise aasta lõpus risti ja nüüd ollakse kohtus.

Jesper Parve JES Kirjastus on aastate jooksul välja andnud mitmeid menukeid. Nii Kirsti Timmeri taroskoobid kui ka Ants Rootslase „Seitsme põlve müsteerium” olid Parve jaoks tõeliseks jackpot'iks, sest purustasid müügi- ja tiraažirekordeid. Nüüdseks on Timmer ja Rootslane JES Kirjastuse alt lahkunud ning kirjastavad oma teoseid ise. Miks nii läks ja kuidas jõudis Parve ja Rootslase tüli kohtusse?

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99