Foto: FREDERIC J. BROWN / AFP / Scanpix
Inimesed
18. september 2023 09:44

Kas Adele on salaja abiellunud?!

Käivad jutud, et Briti superstaar Adele ja USA spordiagent Rich Paul on vargsi pulmi pidanud.

Lauljanna ja nimekas USA spordiagent on kurameerinud kaks aastat, kuid laupäevaõhtusel Las Vegase kontserdil nimetas Adele Richi oma abikaasaks. „Sa ei saa minuga abielluda,“ ütles 35aastane superstaar ühele naissoost fännile. „Ma olen hetero, mu kallis, ja mu abikaasa on täna siin,“ vahendab New York Post.

Adele ja Rich Paul 2022. aasta mais korvpallimatšil.

Foto: Kelley L Cox / USA Today Sports / Scanpix

Kui fännitar seepeale pakkus: „Kas sa proovida ei võiks?“, naeris Adele: „Ei, ma ei taha proovida. Ma olen Richiga. Sa oled hull, jäta mind rahule!“

Sotsiaalmeedias puhkes Adele'i kommentaari peale elevus - kas lauljatar on tõesti oma kooselu seaduslikuks teinud? Ka oma poja Angelo (10) isa Simon Koneckiga abiellus ta salaja. Seitse aastat koos olnud viieteistaastase vanusevahega paar läks lahku umbes kaks aastat pärast pulmi.

Nii Daily Mirroro kui ka New York Post kirjutasid mullu veebruaris, et Adele'i sõrmes nähti Brit Awardsi galal imekaunist sõrmust, mis võis anda märku kihlumisest. New Yorgi kõmulehe andmeil oli pirnikujuline briljantsõrmus pärit staaride lemmiku Lorraine Schwartzi juveeliärist ning lehe usutletud gemmoloogi hinnangul võib sõrmuse hind küündida miljoni dollarini! Sama juveliir disaininis muuseas ka Beyoncé ja Kim Kardashiani kihlasõrmused.

Mullu augustis Elle'i intervjuus kinnitas Adele siiski, et nad pole kihlunud. „Mulle lihtsalt meeldivad luksuslikud ehted.“

Tänavu augustis toimunud Las Vegase kontserdil tunnistas Adele, et tahab veel lapsi ja teeb juba beebinimedest nimekirju.