Urmas Sõõrumaa pühitsemisel.

Foto: Facebook/ Urmas Sõõrumaa
Inimesed
15. september 2023 20:00

UHKE TIITEL! Urmas Sõõrumaa pühitseti pühaduse kõrgeima tunnustusega: head asjad lihtsalt sünnivad, kui oled südamega enda tegemiste juures (5)

„Eks iga inimene saab panustada oma võimaluste piires ja ega see inimeste teenimine ei ole kirikuliin, vaid see on eelkõige ühiskonnaliin, mida patriarh tunnustas,“ jagab Urmas Sõõrumaa. Suurärimees pühitseti neljapäeval Tallinna Issanda Muutmise peakirikus ja ta sai aunimeks arhon Urmas Sõõrumaa.

Sõõrumaa on enda sõnul tavaline pühapäeviti kirikuskäija, kellel pole kirikus suurt rolli. Küll aga tunnustati teda inimeste teenimise eest just ühiskondlikul tasandil. „See on tunnustus ja märkamine minu pühendumistele,“ selgitab ärimees tänulikult ega varja, et selline tunnustamine motiveerib tehtud tegemisi ka jätkama. „Eks ma saan ka kirikuliinis aidata midagi aeg-ajalt korda teha ja toetada. Olen seda pikka aega ka teinud. Ja mitte ainult õigeusu kirikule, vaid ma arvan, et Eestis praktiliselt polegi liikumist, mida ma poleks aegade jooksul toetanud.“

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99