„Puuduta mind“ saate külaline tähetark Villu Põldma; saatejuhid Anu Saagim ja Sirje Presnal.

Video: Tatjana Iljina
Inimesed
15. oktoober 2023 19:11

„PUUDUTA MIND“ 295. SAADE | Tähetark Villu Põldma: rahvas ei valinud Kaja Kallast, tema valis välja Saturn – andis jõudu ja pani ta võimule (16)

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud ajakirjanik Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuht Anu Saagimi külaliseks on seekord hinnatud tähetark Villu Põldma. Ta on spetsialiseerunud isiku- ja riigiastroloogiale. Eriti viimane erutab teda väga ja ta on ennustustega vägagi täppi pannud. Samuti on populaarsed tema koostatud sünnikaardid ja horoskoobid. Millised tormituuled hakkavad puhuma sel sügistalvel ja Draakoniaastal meie poliitikamaastikul, seda vaata saatest!

Tähetark: Inimkond jaguneb kolme rühma: ühed on need, kes kogu aeg tahavad sõda ja valitseda ning võimul olla. Neid on planeedil Maa väike grupp. Siis on need, kes tahavad raha saada ja neid on ka paraja suurusega grupp. Nende idee ongi, et lollidelt tuleb raha ära võtta. Tegemist oleks nagu marslastega, kes on Marsilt tulnud pärast Marsi jama ja teine grupp on juudid, kes samuti raha tahavad. Nad peaksid Maa peal südametunnistust parandama, aga sellest on nad kaugel…

Vaata saadet!

Edasi lugemiseks:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
3.99