„Hommikusöök staariga“ PROTO Avastustehases, saatejuht Anu Saagimi külaliseks on Romi Hasa. Võõrustajaks on PROTO müügi- ja turundusjuht Girli Nurk.

Video: Brandon Teder
Inimesed
29. august 2023 08:38

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Romi Hasa: september on uute alguste aeg ja nii ka minu elus (1)

Minu seekordseks külaliseks põnevaid üllatusi pungil PROTO Avastustehase virtuaalhommikusöögil on ajakirjanik Romi Hasa. „Kaheksa aastat välismaal elades on pannud mind Eestit kõrgelt hindama, sest siin saan teha tööd, mida ma oskan ja tahan,“ tunnistab ta. „Kes teab, mis oleks juhtunud siis, kui oleksin jäänud Eestisse. Samas, kui ma olen teinud otsuse, siis olen fokuseeritud vaid sellele. Vahel olengi nagu silmaklappidega hobune.“

Romi Hasa alustas reporteritööga juba kuueteistaastaselt. Karjääri alguses juhtis Eesti Televisioonis eeskätt muusikasaateid ning tegi raadiotööd R2 saatejuhina. Toona kutsusime teda nimega Romi Erlach. Oma tulevase kaasa, Smilersi trummari Petteri Hasaga, kohtus tegus tütarlaps Arne Oidi võistluskontserdil. Abielluti, tehti lapsi ja koliti Soome. Romi oli pildilt kadunud kaheksa pikka aastat. Pere kolis tagasi Eestisse ning 17 aastat kestnud abielu lahutati. Romi naasis oma lemmiktöö juurde, saatejuhiks raadiosse. PROTO Avastustehases on meie võõrustajaks PROTO müügi- ja turundusjuht Girli Nurk.

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99