„Nagu vanemad on alati mulle õpetanud, siis oluline on jääda iseendaks. Ei ole vahet, kas oled sa tuntud või mitte, kokkuvõttes loeb, milline sa inimesena oled,“ räägib Maria Heleen Tõniste.

Foto: Erakogu
Inimesed
23. august 2023 09:28

„Tähed ja tähekesed“ on Õhtulehe lugude sari, kus saame lähemalt tuttavaks tuntud eestimaalaste järeltulijatega.

TÄHED JA TÄHEKESED | Tõnistete tütar Maria Heleen: inimestel on vale eelarvamus, nagu ma ei pea millegi nimel ise vaeva nägema ja kõik tuuakse kandikul ette (9)

„Ema ja isa on õpetanud mulle, kuidas suhtuda teistesse inimestesse empaatiaga, lugupidavalt ja mõistvalt. Vanemate kaudu olen õppinud hindama perekonna tähtsust ning hoidma suhteid, mis on elus kõige olulisemad,“ räägib Toomas ja Ingrid Tõniste vanim laps Maria Heleen (20). 

Maria Heleen räägib, et tema lapsepõlv oli täis rõõmu, avastamist ja vahvaid hetki koos lähedastega. Ning on rahul, et kasvas üles veel ajal, mil nutitelefonid ja TikTok ei olnud nii levinud. „Tänu sellele sain kogeda tõelist lapsepõlve, mis on minu arvates üks armsamaid ning olulisemaid eluetappe. Veetsin palju aega värskes õhus, armastasin mängida nukkude ning Pet Shop'idega, suvel basseinis sulistada ning liivakastis mängida.“

Maria Heleeni lapsepõlv on kenasti jäädvustatud fotoalbumitesse. Tänu emale.

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99