Kinosaade 212. saade

Foto: Kollaaž (kaadrid filmidest „Gran Turismo“ ja „Teismelised ninjakilpkonnad: mutantide möll“)
Film
18. august 2023 17:41

„KINOSAADE“ 212. OSA | Kas „Gran Turismo“ on videomängul põhinev või hoopis midagi enamat?

Suvi on peaaegu läbi, kuid suvised filmid mitte päris veel. Raiko käis vahepeal Barcelonas „Gran Turismo“ vaatamas ja proovimas, seega on mida arutada. Küsimus on õhus: kas „Gran Turismo“ on häbitu promofilm või kvaliteetne spordidraama? Räägime ka mittevajalikust järjest „Meg 2: sügavik“ ja üllatavalt meeldivast „Teismelised ninjakilpkonnad: mutantide möll“, kus kohalik dublaaž teeb rohkem kahju kui head. Kuula, vaata ja jaga muljeid!

„Kinosaade“ on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

„Kinosaate“ 212. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud („Hidden Strike“, „Invincible Atom Eve“, „Centaurworld“, „Neon Genesis Evangelion“, „The Witcher“ jpm!)

Lisaks anname ülevaate uutest kinofilmidest: „Teismelised ninjakilpkonnad: Mutantide möll“, „Gran Turismo“ ja „Meg 2: süvik“.

Mis filme ja seriaale on Raiko, Henryk ja Ragnar kodus vaadanud?

Raiko: „Hidden Strike“ (2023), „Paradise“ (2023), „Zom 100: The Bucket List of the Dead“ (2023), „Silo“ (2023), „Invincible Atom Eve“ (2023)

Henryk: „Centaurworld“ (2021), „Neon Genesis Evangelion“ (1995–1996), „Where the Crawdads Sing“ (2022)

Ragnar: „Bullet Train“ (2022), „The Witcher“ (2019 – )

Vaata seda episoodi ka Youtube'is:

Facebook: www.facebook.com/kinosaade
YouTube: www.youtube.com/channel/UCeBOcl_yALcrk-U7Ou5BQCw
Twitch: www.twitch.tv/kinosaade
Kodulehekülg: kinosaade.ee/
Discord: discord.gg/B2zbCWPCc3

Patreon: www.patreon.com/kinosaade (vaata koos meiega filme!)