„Puuduta mind“ saatekülalised biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse praktik Helen Haava ja perearst Helen Lasn; saatejuhid Anu Saagim ja Sirje Presnal

Inimesed
23. september 2023 10:12

Loodusterapeutide ja arstide koostöö on lõpuks võimalik? Vastamisi on tervendaja ja perearst

„PUUDUTA MIND“ 293. SAADE | Tervendajad ja perearstid ühel nõul: ärevus on juba krooniline massihaigus, praegu on praktiliselt iga teine ärevuse patsient (3)

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi „Puuduta mind“ saate külalisteks on seekord biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse praktik Helen Haava ja perearst Helen Lasn. Dalai-Laama on öelnud et Igaühel meist, kes me oleme osa seitsmest miljardist selle planeedi elanikust, on õnneliku ühiskonna loomisel oma roll ja vastutus. Õnneliku elu loomine algab iseendast, oma perekonnast ja kogukonnast ning levib sedakaudu üle kogu maailma. Kuldsed sõnad, kas pole, aga kuidas see päriselus võiks toimida? Siit tuleb kahe naise lugu, keda ühendab üks suur unistus – luua toimiv koostöö tervendajate, praktikute ja arstide vahel.

Vaata saadet!

Perearst Helen Lasn: Tõepoolest, tahtsime luua koostöö terapeutide, praktikute ja arstide vahel, sest koostöös saavutame kiiremini muutusi ühiskonnas, lahendades probleemide algpõhjuseid Meie missiooniks on näidata inimestele nende isetervendamisvõimet läbi kehapõhiste teraapiate ja praktikate. Aidata leida lihtsalt, kiirelt enda hetkeolukorrale ja isikupärale sobivad teraapiad.

Tervendaja: Helen Haava: Mind on alati köitnud inimene ning inimese tegelikud, piiritud võimed. See on tõuganud mind 16 aasta jooksul õppima erinevaid teraapia, meele ja kehatöö tehnikaid ning süüvima tervisliku toitumise nüanssidesse. Ma usun koostöösse, keha enesetervenemisvõimesse, üksteise toetamisse, teadusesse ja sellesse, et me oleme loodud elama rõõmus.

Edasi lugemiseks:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
3.99